Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

10 барів, які відкрили в Києві у серпні

Barout підбиває підсумки серпня, висвітлюючи заклади з барами, які почали роботу в Києві протягом місяця.

Бари і заклади з барами


Follower

blank
blank

Адреса: вулиця Велика Васильківська, 24

Коли: 10:00–23:00

FACEBOOK

Follower – це ресторан італійської та американської кухні, а також коктейльний бар, розташований на площі Льва Толстого. У меню – піца, бургери та інші страви, що вписали в концепцію з поєднанням двох кухонь. За запуск бару відповідав консультант Олексій Костенюк (S34). У коктейльній карті – класичні позиції, а також авторські коктейлі, у яких акцент роблять на ферментацію. 

«Чарочна»

blank

Де: вулиця Гончара, 4

Коли: 20:00–02:00 (четвер), 20:00–04:00 (п’ятниця та субота)

FACEBOOK

«Чарочна» – це бар в однойменному форматі, який працює в підвалі закладу Barkada Cafe на Гончара. Пропонують чистий алкоголь і «чарки» з поєднанням напоїв, які підготував колишній бартендер The Cinematographer’s Party Дмитро Костомаров. На закуску – бутерброди й «Олів’є».

Neon Bar

blank

Де: вулиця Гоголівська, 2-А

Коли: 18:00–23:00

INSTAGRAM

Neon Bar – це бар біля перетину вулиць Гоголівської та Гончара. Формат визначають як «кіберпанк-бар»: в інтер’єрі зробити акцент на неон, також встановили ігрові автомати. За запуск відповідає Олексій Котік, який раніше працював у ресторані Tin Tin, а також у барах Gimlet і «ГдеБар». Коктейльну карту розділили на три категорії: минуле, теперішнє та майбутнє. Окрім класики та авторських коктейлів, готують слабоалкогольні поєднання у пляшках. Щоп’ятниці та суботи влаштовують діджей-сети. 

Fenix

blank

Де: бульвар Лесі Українки, 30-А

Коли: 08:00–00:00

САЙТ

Fenix – це заклад на бульварі Лесі Українки, що поєднує формати Азії й Італії. За італійську кухню ресторану відповідає бренд-шеф Стефано Антоніоллі (Da Vinci, Elissa), а за азійський складник – Сергій Байсаревич (Barvy). Коктейлі, своєю чергою, готує Артем Синегуб. Окремий акцент у карті роблять на саке. Раніше в цьому приміщенні працював ресторан «Казбек».

Veterano Coffee

blank

Де: Петропавлівська Борщагівка, вулиця Жовтнева, 77-А

Коли: 08:00–22:00 (будні), 09:00–22:00 (вихідні)

INSTAGRAM

Veterano Coffee – це новий заклад Veterano Group, що об’єднує бізнеси, засновані ветеранами АТО. У сьомому закладі мережі в Києві пропонують не лише каву, а й позиції з кухні та коктейлі. Допомагав налаштувати коктейльну карту бартендер Veterano Bar Ярослав Фетісов. Розташований формат на вулиці Жовтневій, у Петропавлівській Борщагівці під Києвом.

Cancale Concept Bar

blank
blank

Де: вулиця Нижній Вал, 37

Коли: 09:00–23:00

INSTAGRAM

Cancale Concept Bar – це заклад із бранчами, устрицями та коктейлями на Подолі. Відкрили формат у колишньому приміщенні Line M Concept.

Central Park

blank
blank

Де: вулиця Терещенківська, 19

Коли: 11:00–23:00 (з неділі по четвер), 11:00–01:00 (п’ятниця та субота)

INSTAGRAM

Central Park – це заклад біля парку Шевченка, який стилізували під серіал «Друзі». У меню – хот-доги, названі на честь героїв ситкому. Також подають бранчі та коктейлі. Раніше в цьому приміщенні працював бар «Прописка».

Винні бари


«Енотека Барвінок»

blank
blank

Де: Bro Market, вулиця Велика Васильківська, 1/3-2

Коли: 18:00–22:00

FACEBOOK

«Енотека Барвінок» – це винний бар і магазин вина у фудхолі Bro Market на Бессарабці. Cпівзасновники Ігор Сухомлин і Валерій Гальперін відкрили заклад спільно з дистриб’ютором вина Roots. У закладі є понад 100 позицій вин від невеликих господарств Іспанії, Італії, Франції, Португалії, Німеччини, Австрії й України.

Moka Tapas y Vino

Де: вулиця Ярославів Вал, 16

Коли: 08:00–23:00

FACEBOOK

Moka Tapas y Vino – це винний бар і ресторан на вулиці Ярославів Вал. Пропонують паелью, тапас і вино. Також працює невеликий літній майданчик. 

Bad Boy

blank

Де: Bad Boy, Дніпровська набережна, 14-К

Коли: 09:00–20:00

INSTAGRAM

Bad Boy – це оптовий магазин алкоголю біля станції метро «Осокорки» від goodwine. У серпні в магазині на лівому березі почав роботу винний бар. Пропонують вино від 80 гривень за келих, включно з позиціями натурального вина. До напоїв подають закуски.

Тераса Kooperativ

blank

Де: вулиця Січових Стрільців, 23-А

Коли: 18:00–00:00

FACEBOOK

Kooperativ – це робочий простір на вулиці Січових Стрільців, біля Львівської площі, який Андрій Федорів (Fedoriv Group) і Василь Гроголь (Bursa Atelier Development) розвивають із Володимиром Поперешнюком і В’ячеславом Клімовим з «Нової пошти». У серпні простір відкрив терасу з баром і подієвим майданчиком, за напої відповідають люди з досвідом роботи в «1818» в Bursa Hotel. Бар працює з п’ятниці по неділю.

А також


«Кутовий»

blank

Де: вулиця Еспланадна, 34/2

Коли: 11:00–00:00 (будні), 16:00–00:00 (вихідні)

FACEBOOK

«Кутовий» – це паб біля НСК «Олімпійський», заснований фанатами київського «Динамо». У меню – пиво від українських крафтових виробників. 

Обкладинка: Neon Bar