Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

10 барів, які вже закрили в Києві 2020 року

Barout розповідає про десять барів, які припинили роботу в Києві за першу половину 2020 року.

Lost & Found

Формат: коктейльний бар

Де: вулиця Володимирська, 93

Lost & Found – бар Адама Хауелла та Ніни Антощенко, який працював на вулиці Володимирській із 2015 року. Власники ухвалили рішення закрити заклад і зосередитися на іншому проєкті, Podil East India Company. «Це сумна новина, але правильне рішення. Я не можу займатися ним повноцінно, а Lost & Found заслуговує на повноцінність», – розповідає Хауелл. Раніше ми запитували в постійних гостей Lost & Found, яким вони запам’ятають бар.

«Буду позже»

Формат: коктейльний бар

Де: Крутий узвіз, 6/2

«Буду позже» – бар, який відкрили на Крутому узвозі біля Бессарабського ринку в 2015 році. За словами власника Дмитра Гавриша, бар залишив приміщення на Бессарабці і шукає нову локацію.

Like A Local’s Wine Bar на Січових Стрільців

Формат: винний бар

Де: вулиця Січових Стрільців, 26

Like A Local’s Wine Bar – мережа винних барів, що спеціалізується на українських винах. У травні власники вирішили закрити заклад на вулиці Січових Стрільців. Продовжують роботу бари на Льва Толстого й Контрактовій площі.

Golden Gate

Формат: паб

Де: вулиця Золотоворітська, 15

Golden Gate Pub & Restaurant – ірландський паб біля станції метро «Золоті ворота». «На жаль, ми припинили роботу», – коментують Barout у команді USG Holding (Sam’s Steakhouse, «Дом №10», «Практика»), до якої належав заклад.

Vinostudia

Формат: винний бар

Де: вулиця Антоновича, 13

Vinostudia – це винний бар на Антоновича, який працював із 2017 року. Заклад не повернеться після закінчення карантину, підтвердила співзасновниця Олеся Донковцева. «Я нескінченно рада, що в моєму житті була Vinostudia», – коментує керівниця.

«Культурный клуб»

Формат: коктейльний бар

Де: вулиця Антоновича, 8

«Культурный клуб» – це заклад біля площі Льва Толстого, що поєднував формати коктейльного бару та магазину. За концепцією, авторські коктейлі в закладі називали на честь сортів марихуани. У січні на локації почав роботу заклад Diezel Star Bar, співзасновником якого став музикант Андрій Яценко (гурт Green Grey).

Saga 25

Формат: коктейльний бар

Де: вулиця Сагайдачного, 25

Saga 25 – коктейльний бар від мережі Hedonist Family (Hedonist, Bootlegger), який відкрили у вересні 2019 року на вулиці Сагайдачного. У закладі в підвальному приміщенні біля Поштової площі пропонували коктейлі та страви. Згодом заклад перезапустили як Esthete Kitchen & Bar.

Rogue Bar

Формат: коктейльний бар

Де: вулиця Велика Васильківська, 13/1

Rogue Bar – заклад біля площі Льва Толстого, який відкрили у 2018 році. Відкрили заклад четверо друзів. Особливість бару – його облаштували в колишньому приміщенні офісу. У меню, крім класики, пропонували коктейлі в пляшках на виніс.

A1Bar

Формат: бар

Де: вулиця Хорива, 25/12

A1Bar – це заклад на колишній локації Doska Bar на Межигірській, що поєднував формати демократичного бару і простору сучасних митців. На локації відкрили мережеву бургерну під назвою «Между булок».

«Птаха»

Формат: гастропаб

Де: вулиця Ігорівська, 5

«Птаха» – заклад, що спеціалізувався на стравах із птиці, а головною позицією був бургер із м’ясом страуса. Відкрили формат навпроти кав’ярні «Світ кави» на Подолі Віталій Кириченко (Pink Freud) і Євген Вишневський («В Ребро»). У березні Вишневський відкрив на місці «Птахи» ще один заклад формату «В Ребро» із ребрами як основним продуктом.