Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

10 українських барів, які почали доставляти коктейлі

Другий місяць загальнодержавного карантину триває в Україні, зокрема діють обмеження роботи, барів, ресторанів та інших закладів через пандемію коронавірусу. Карантин, що триватиме щонайменше до 11 травня, вже називають найбільшою кризою в історії українського ресторанного бізнесу.

Раніше Barout розповідав про ініціативи барів Києва, Львова та Дніпра під час вимушеного обмеження роботи, а тепер виділяємо понад десять варіантів доставки коктейлів від провідних українських барів. 

Wood You Like

Київський бар Wood You Like почав пропонувати «першу коктейльну допомогу»: пропонують доставку двох тематичних наборів для приготування коктейлів удома – з текілою та Negroni. «Поки більшість з нас свідомо сидить вдома та згадує прекрасні вечори у компанії друзів та смак улюблених коктейлів, саме час навчитись готувати класичні коктейлі самостійно і ми вам в цьому допоможемо!», – розповідають у барі. Додають, що можуть створити будь-який інший набір для приготування коктейлів.

Як замовити: Через Facebook. До кожної поставки додають інструкцію з приготування коктейлів. Вартість – 1000 і 1500 гривень відповідно. Доставка по Подолу безкоштовна, в інші райони – 100 гривень.

Pink Freud

Подільський бар Pink Freud пропонує доставку коктейлів і преміального алкоголю. «Доля розкидала нас по домашніх диванах. Але залишити тебе без келиха улюбленого алкоголю не маємо права», – кажуть у барі.

Як замовити: На сайті. Пропонують безкоштовну доставку, але мінімальне замовлення – 720 мілілітрів коктейлю або шість келихів. При замовленні від трьох пляшок міцного алкоголю додають пакет льоду для коктейлів. 

Loggerhead

Доставку коктейлів налагодив і Loggerhead. «Розуміємо, що ви хочете зібратися з друзями та випити смачний коктейль. Але якщо перше ми не в змозі вам організувати, то друге – з радістю! Тож в нас з’явилася нова послуга – Loggerhead Bottled Cocktails», – розповідають у закладі. В асортименті п’ять коктейлів: Rebis, Albedo, Rubedo, Nigredo та Citrinitas. Кожен коктейль доставляють у двох пляшках, з алкогольною та безалкогольною частиною. Після доставки достатньо поєднати дві частини у келиху, додати лід та перемішати.

Як замовити: Придбати можна через електронну пошту [email protected] або через Telegram-канал.

 Також бар ввів сертифікати, які можна буде використати після закінчення карантину.

Parovoz Speak Easy

«Ми більше не можемо залишати вас без улюблених мiксiв. Тому запускаємо #ParovozCocktailCourier для домашніх вечорів», – кажуть у закладі. Пропонують, зокрема, коктейлі Gin Garden, Penicillin, Negroni, Boulevardier і Bloody Mary (168-175 грн). До кожного додають гарнір і лід від Parovoz Ice.

Як замовити: За телефоном 097 598 57 75. Приймають замовлення з 15:00 до 21:00, доставляють з 16:00 до 22:00. «Мінімальне замовлення – два коктейлі. Безкоштовно доставимо в радіусі 1,5 кілометра, якщо далі – через службу таксi», – додають в Parovoz.

 Підтримати Parovoz Speak Easy також можна, придбавши ваучер від 250 гривень, який після закінчення карантину можна буде обміняти на коктейлі. 

Barvy / F.U.L.L. Bar

Ресторан нової української кухні Barvy та коктейльний бар F.U.L.L. Bar пропонують доставку сауерів: сім видів коктейлів у пляшках. Пропонують, наприклад, «Американський сауер» на бурбоні, «Британський» на джині та «Український» на абрикосовому дистиляті та лікері. Ціна всіх коктейлів – 150 гривень за 150 мілілітрів.

Як замовити: За номером 098 306 33 33. Приймають замовлення з 12:00 до 20:00. Доставка по центру Києва безкоштовна, також є опція самовивозу.

«Хвильовий»

Київський бар «Хвильовий» також запустив онлайн-магазин напоїв. На платформі сервісу Poster доставляють коктейлі, сидр і лимонади. Наприклад, в асортименті п’ять коктейлів по 120 гривень і сет по 750 гривень. 

Як замовити: на сайті.

«ГдеБар»

Заклад «ГдеБар» пропонує доставку фірмових коктейлів, які називають «противірусною вакцинацією». Наприклад, доставляють ягідний Negroni. Вартість коктейля у пляшці об’ємом 100 мілілітрів – 100 гривень, 250 мл – 200 грн. Також пропонують «домашній джин» – 500 гривень за 0,5 літра. 

Як замовити: За номером 097 880 82 82. 

The Fitz

Доставку коктейлів запустив і найкращий коктейльний бар України за версією Ukrainian Bar Awards, одеський заклад The Fitz. Пропонують дві категорії коктейлів: свіжі (110 грн) та міцні (140 грн). Наприклад, у продажу фірмові змішані напої Favourite Guest, Frontier, Brave Heart, El Baron і Bijou. 

Як замовити: У Facebook та Instagram бару. По центру Одеси доставляють безкоштовно, далі – на таксі. Також є опція самовивозу з закладу Lou Lou, розташованого поряд. 

Bar Acacia

Власну доставку і самовивіз коктейлів пропонує також Bar Acacia у Дніпрі. В асортименті 17 коктейлів від 90 до 140 гривень, від класичного Boulevardier до авторського Khreshchatyk Sour. Також бар ввів доставку обідів, а також послуги «бармен на дім» та «кухар на дім»: «Звичайно, тільки для невеликих компаній, адже ми не намагаємося порушувати встановлені правила карантину», – розповідає бартендер Антон Сердюк. 

Як замовити: За номером 093 031 21 30 та в соцмережах. «Доставляємо в будь-яку точку міста: в межах 5 км із сумою замовлення від 500 грн доставка безкоштовна, в межах 5 км із сумою замовлення до 500 грн – 40 грн, доставка на відстань більше 5 км – 50-100 грн», – пояснюють в Acacia.

12 Steps

Львівський бар 12 Steps запустив доставку коктейлів і страв на зразок бургерів. Доставляють замовлення тричі на добу, додають всі супутні продукти для приготування улюблених напоїв на зразок льоду. Від 500 гривень доставляють безкоштовно. 

Як замовити: Через соцмережі, а також сервіси доставки Glovo та ORTY. Приймають замовлення та оформлюють самовивіз із 12:00 до 21:00. 

Обкладинка: Wood You Like Bar / Максим Фесенко