Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

5 барів, які відкрили в Києві у листопаді

Barout підбиває підсумки листопада і розповідає про бари, які почали працювати в Києві.

Samna

blank

Де: вулиця Мазепи, 6

Коли: 18:00–22:00 (тестовий режим)

INSTAGRAM

Samna – ресторан сучасної близькосхідної кухні на вулиці Мазепи біля Арсенальної площі. Власники ресторану української кухні Sho та мережі IAMTHE (The Bar, The Burger) відкрили заклад із шеф-кухарем Меїром Адоні. Шеф раніше запустив ресторани в Тель-Авіві, Берліні, Нью-Йорку та Барселоні, це його перший проєкт у Києві. У меню – фірмові страви Адоні на зразок карпачо з баклажана, «єрусалимського бейгла» та «марокканських пончиків». Коктейльний бар Samna має окрему зону на цокольному рівні, а також розширене меню коктейлів і закусок. За напої відповідає Людмила Скіценко (The Bar).

Virgin Izakaya Bar

blank

Де: вулиця Московська, 2

Коли: 12:00–22:00

INSTAGRAM

Virgin Izakaya Bar – заклад у форматі ізакая, який відкрила компанія Bulldozer Group (Queen Kyiv, Eshak, «Рыба-Пила»). У барі в приміщенні заводу «Арсенал» пропонують суші та страви паназійської кухні. За коктейльну карту відповідає Олег Якобенко, пропонує класичні та фірмові коктейлі, а також колекцію саке і японського віскі.

Torisho Izakaya

blank

Де: вулиця Шота Руставелі, 12

Коли: 13:00–15:00, 18:00–21:00

INSTAGRAM

Torisho Izakaya Sushi Bar – заклад у форматі ізакая на вулиці Шота Руставелі. Запустили його власники брендів Menya Musashi та 3B Cafe. У закладі в підвальному приміщенні Torisho готують роли, карааге та закуски до саке й рисового пива.

Rezept

blank
blank

Де: вулиця Липська, 16

Коли: 08:00–22:00

INSTAGRAM

Rezept – ресторан і бар на вулиці Липській. У коктейльній карті роблять акцент на український крафтовий напій Kiyali: на ньому готують 16 коктейлів.

AMPM Bar

blank

Де: вулиця Хорива, 23

Коли: 14:00–22:00)

INSTAGRAM

AMPM Bar відкрили на вулиці Хорива біля Контрактової площі. Пропонують бургери, коктейлі та кальян.