Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

7 барів, які відкрили у Києві за осінь

Barout підбиває підсумки сезону і розповідає про бари, які почали працювати в Києві восени.

Saint Bar

blank
blank

Saint Bar – новий бар на вулиці Богдана Хмельницького напроти Національної опери. Заклад описують як «класичний коктейльний бар у готелі, але без готелю». У меню від бар-менеджера Олексія Костенюка – класичні коктейлі, твісти на класику й авторські поєднання. У Saint Bar роблять акцент на живу музику – можна потрапити на джазовий концерт чи вечір фортепіано.


Де: вулиця Богдана Хмельницького, 23

Коли: 12:00–02:00 (з неділі до четверга), 12:00–04:00 (п’ятниця та субота)

Instagram

Gamondi Cocktail Bar

blank

Gamondi – фірмовий бар від італійського виробника вермутів та лікерів Gamondi, який працює неподалік майдану Незалежності. Окрім класичних коктейлів, тут також пропонують шість авторських коктейлів, які перемогли в конкурсі барменів Gamondi Cocktail Cup. Пізніше в закладі планують розширити коктейльну карту до 80–110 напоїв.


Де: вулиця Мала Житомирська, 8

Коли: 19:00–02:00 (четвер), 19:00–03:00 (п’ятниця та субота), 19:00–02:00 (неділя)

Instagram

Avangarden

blank

Avangarden – винний бар та галерея сучасного мистецтва поруч з Львівською площею. Спільний простір об’єднує зону з контактною барною стійкою, посадковими місцями та виставкову зону. У винній карті, за яку відповідав старший сомельє goodwine Роман Ремеєв, зосередились на європейських натуральних винах, а в коктейлях зробили присвяти мистецтву.


Де: вулиця Січових Стрільців, 23–А

Коли: 11:00-23:00 (з неділі по четвер), 11:00-1:00 (п’ятниця та субота)

Instagram

Fino

blank

Fino – коктейльний бар на вулиці Пушкінській та перший заклад білоруського ресторатора Влада Луневича у Києві. Надихаючись культурою Іспанією та Португалією, у Fino вирішили відтворити середземноморську атмосферу. Коктейлі залежно від міцності розділили на три категорії – «Штиль», «Бриз» і «Шторм». Також тут пропонують херес, пиво та домашній вермут.


Де: вулиця Пушкінська, 11-А

Коли: 17:00-00:00 (середа, четвер та неділя), 17:00-02:00 (п’ятниця та субота)

Instagram

Kimberli

blank

Kimberli – коктейльний бар від однойменного бренду ювелірних прикрас, який працює на Арсенальній площі поруч з Kyiv Food Market. Серед особливостей інтер’єру – у закладі відтворили роботу Леонардо да Вінчі «Таємна вечеря» – через схожу пропорцію вікон та перспективу. У Kimberli подають класичні коктейлі на основі Campari, авторські напої, міцний алкоголь та вино. Серед меню – сніданки, закуски до напоїв та основні страви.


Де: вулиця Московська, 8

Коли: 10:00-02:00

Instagram

F-Space

blank

F-Space – простір з баром, секс-шопом і подієвим майданчиком, який перенесли з Арсенальної площі на Поділ. З коктейльною картою допомагав Костянтин Бойко. Зокрема подають коктейлі «з еротичною ноткою» – до прикладу, Cuckold Passion чи Banana Hole. У F-Space влаштовують вечірки з фетиш-шоу, лекції та майстер-класи, наприклад, з шибарі.


Де: вулиця Хорива, 25

Коли: 18:00-23:00 (з неділі по четвер), 18:00-02:00 (з п’ятниці по суботу)

Instagram

Goodee

blank

Goodee – новий бар, який працює на Позняках. Інтер’єр закладу нагадує бетонні джунглі, де гість «буде почувати себе комфортно перебуваючи в мегаполісі і джунглях відразу». У барі пропонують коктейлі від 90 гривень – наприклад, Daiquiri, Margarita та Old Fashioned. Також можна замовити пиво, віскі чи текілу.


Де: вулиця Олени Пчілки, 6

Коли: 14:00 – до останнього гостя

Instagram