Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Бармен тижня. Руслан Сухотеплий (F.U.L.L. Bar)

Barout продовжує рубрику «Бармен тижня», у якій знайомить вас із обличчями барної культури України. У новому випуску – бартендер київського коктейльного бару F.U.L.L. Bar Руслан Сухотеплий.

Ти пам’ятаєш перший хороший коктейль у своєму житті? Де це було? Хто його приготував? Я почав працювати барменом у 2014 році в одному з нічних клубів Кропивницького. Навіть тоді я розумів, що моє справжнє знайомство з коктейлями ще попереду. Так все і вийшло. Вперше я був вражений ідеальним смаком коктейлю у 2016 році, коли проходив курс навчання у «Планеті Z». Здавалося б, ну що такого, банальна Cuba Libre, але, приготована руками «магістра» Василя Шилофоста, вона відкрилася для мене по-новому, як відкрився і секрет вдалого коктейлю – уважність до кожної деталі. Як зараз пам’ятаю цей момент.

Чи був один чіткий момент, коли ти вирішив стати бартендером? Чому ти вирішив пов’язати своє життя з цією професією? А це взагалі романтична історія. Без перебільшення, дійсно такий момент був. Я навчався на п’ятому курсі університету, за спеціальністю працювати не збирався і вже давно перебував у пошуках свого ремесла. Одного разу переглянув ролик з флейрінгом барменів, мене вразило це мистецтво – і я без вагань вирішив стати барменом. Це були п’ять хвилин, які змінили моє життя. Відео називається Planet Z Open Flair Minsk 2009.

Відео Planet Z Open Flair Minsk 2009

Річ у тім, що для мене, крім привабливої візуальної обгортки, професія бармена має низку переваг, наприклад: баланс розумової та фізичної праці; тут усе залежить тільки від тебе, немає жодних зовнішніх обмежень, чого не скажеш про багато інших професій, особливо у нашій країні; це цікава професія, вона приваблює легкістю та позитивом; приємне оточення – як серед колег, так і серед гостей. Адже працівники закладів – це виховані, розумні та приємні люди, до того ж гості можуть розповісти багато цікавого, бо в кожного своя професія, і бармен дістає інформацію з перших вуст. Мені дуже цікаво дізнаватися про роботу різних вчених, лікарів, екологів, хіміків, інженерів, підприємців тощо. Робота за баром – це своєрідна подорож, де на тебе постійно чекає щось нове, оскільки по обидва боки стійки постійно зустрічаються цікаві люди, у кожного своя історія, і всі ці історії в купі збагачують внутрішній світ бармена.

У тебе є вчитель/вчителі у барній сфері? Упродовж всієї кар’єри я навчаюся. У мене було дев’ять наставників, але найбільший вплив на мене мали і мають люди, які працюють зі мною і зараз – це Назар Макаров та Дмитро Фурман. Я продовжую в них вчитися, переймаю в них досвід.

Коктейль чи гостинність? Як витримувати цей баланс? Тут важливо ухвалити правильне рішення залежно від ситуації. Для успіху закладу ці два поняття нерозривні, проте для мене гостинність важливіша за коктейль. Це просто: не всі гості закладів приходять саме за коктейлями, але точно кожен хоче, щоб його зрозуміли і гарно прийняли. Витримати баланс допоможе правильне розставлення пріоритетів: спочатку сервіс, потім коктейль. Іноді важко проявляти гостинність високого класу в часи пікового навантаження, тут важлива витримка та досвід бармена: він має вміти проявляти гостинність, не витрачаючи багато часу.

Що таке «атмосфера» у барі? Які її складники? Атмосфера бару – це повітря, заряджене позитивом, гумором, високими манерами. Вдихаючи його, людина відчуває піднесення, яке яскраво вирізняє звичайний побут від вечірнього відвідування бару. Складники: суперсервіс, якість продукту, концепція, позитив та гумор і трохи безкоштовного алкоголю (я люблю пригощати гостей). [сміється]

Який найбільш недооцінений коктейль/напій? Який коктейль/напій найбільш переоцінений? У кожного напою є свої прихильники, і я не вважаю правильним сперечатися про смаки. Але свою думку все ж скажу: недооцінений Long Island Iced Tea, переоцінений Dry Martini.

Три найкращі бари України, крім того, у якому ти працюєш. Loggerhead, Parovoz Speak Easy, «БарменДиктат».

Три найкращі бари, у яких ти встиг побувати. Три бари, у яких ти мрієш випити. У мене ще все попереду, ще не бував у барах із топ-50. Назву The Connaught (Лондон), The Bamboo Bar (Бангкок) та Atlas (Сінгапур).