Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

9 барів, які відкрили в Києві у серпні

Barout розповідає про дев’ять нових закладів місяця.

Talkies Bar

Talkies Bar – це коктейльний бар на Подолі, який запускають співзасновники мережі кав’ярень EspressoHolic. Як барменеджер за нього відповідає Валерій Пронькін, який раніше працював у закладі Podil East India Company. Він каже, що робить акцент на загальний стиль ар-деко, що визначає концепцію закладу, та історії в коктейлях. До прикладу, пропонує коктейль, присвячений Марлен Дітріх. Зараз Talkies працює з 18:00, але у вересні перейде на повноцінний режим роботи – до вечора тут пропонуватимуть чай.

Формат: коктейльний бар і чайна

Де: вулиця Межигірська, 3

Коли: 18:00-02:00 (тестовий режим)

Facebook

Parakalo

Parakalo – це новий бар на першому поверсі готельного комплексу Bursa на Подолі. «У нас було завдання закрити сегмент гучного музичного бару – і ми спробуємо зробити це з Parakalo. Це буде заклад із простими коктейлями та атмосферою легких грецьких барів», – розповідає виконавчий директор Bursa Гроголь. У Parakalo (з грецької – «будь ласка») мінімалістичний інтер’єр, а коктейлі готують на вибір гостей, а не з фіксованого меню. Утім, залишили в асортименті коктейлі з руфтоп-бару «1818» у Bursa на зразок Skinos Tonic. Залишили у закладі й натуральне вино від Frank Wines. До жовтня Parakalo працює лише у п’ятницю та суботу, а тоді почне роботу в щоденному режимі.

Формат: музичний бар

Де: вулиця Костянтинівська, 3

Коли: 18:00-02:00 (тестовий режим)

Facebook

Italist Prosecco Bar

Italist Prosecco Bar – це заклад на вулиці Золотоустівській біля Національного цирку. «Italist – це темпераментний італієць, мандрівник і справжній гедоніст. Він починає ранок з келиха прохолодного просеко, живе наповненим життям і створює свої власні правила відпочинку», – кажуть у закладі. Тут пропонують просеко, а також коктейлі на ігристому. Також у меню сніданки та італійські закуски на зразок равликів. За інтер’єр відповідали брати Юдіни зі студії Yudin Design (Takava Coffee-Buffet).    


Формат:
просеко-бар

Де: вулиця Золотоустівська, 34

Коли: 09:00-23:00

Facebook

Contrabando Food & Wine

Contrabando Food & Wine – це ресторан і магазин вина на Антоновича від співзасновника «Хінкальні Гогі» Олег Гавриленко. «Це демократичний провінційний європейський ресторан, де подають вино за ціною магазину, без cork fee та націнки», – описують формат. У винній карті близько 70 позицій вина від 220 до 750 гривень за пляшку і від 69 гривень за келих.     

Формат: ресторан і магазин

Де: вулиця Антоновича, 14-А

Коли: 12:00-23:00

Facebook

Bar 8

Bar 8 – це бар, який називають «першим спікізі-баром на Троєщині». Як причину наводять прихований формат приміщення. У закладі на вулиці Архітектора Ніколаєва пропонують класичні та авторські коктейлі по 150 гривень. Після виходу з тестового режиму заклад почне працювати вдень як кав’ярня, а після 18:00 – як бар.

Формат: бар і кав’ярня

Де: вулиця Архітектора Ніколаєва, 7

Коли: 18:00-23:00 (тестовий режим)

Facebook

«Новий Смачний Проєкт»

«Новий Смачний Проєкт» – це заклад із кухнею, кавою та коктейлями на колишній локації «Кіфлика» у хабі IT Vzdvzh. Відкрили місце на Кожум’яцькій співзасновник простору «Хармс» та команда кав’ярні Whitebeard Blackbird. Особливість закладу – відсутність меню. Натомість щодня пропонують нові обіди, які можна заздалегідь замовити ввечері чи зранку. Також подають коктейлі на зразок твісту на French 75 під назвою Skittle 75 з кавуном і кавові напої. 

Формат: кафе

Де: вулиця Кожум’яцька, 10-А

Коли: 10:00-22:00

Telegram

August

В August пропонують вино та каву. Це заклад на вулиці Володимирській біля парку Шевченка з яскравим інтер’єром. У винній карті – акцент на українську виноробню «Виноробне господарство Князя Трубецького». До вина пропонують закуски: хамон, прошуто та сир.

Формат: кафе
Де: вулиця Володимирська, 71
Коли: 08:30-21:00 (з неділі по четвер), 08:30-23:00 (п’ятниця та субота)
Facebook

A1Bar

A1Bar – це бар на вулиці Межигірській, який поєднує «коктейлі та мистецтво». Тут проводять виставки сучасних українських художників і готують коктейлі. Наприклад, шот «Прапор України» з ананасовим соком і лікером «Блю Кюрасао». Раніше на цій локації працював заклад Doska Bar.

Формат: бар

Де: вулиця Хорива, 25/12

Коли: 17:00-02:00 (з неділі по четвер), 17:00-04:00 (п’ятниця та субота)

Instagram

«Раньше было лучше»

«Раньше было лучше» – це заклад на вулиці Бориса Грінченка біля Майдану, що поєднує формати бару та магазину одягу. «Ми вирішили відкрити місце, де б можна було смачно випити в гарній атмосфері. І купувати одяг, за яким не потрібно годинами ходити магазинами або замовляти через інтернет», – розповідають у барі. Зокрема, пропонують фірмовий коктейль з пепсі, ромом і лимоном, який подають без змішування.   

Формат: бар-магазин

Де: вулиця Бориса Грінченка, 4

Коли: 09:00-22:00 (з понеділка по четвер), 10:00-02:00 (з п’ятниці по неділю)

Facebook

Обкладинка: August