Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

«Богемна рапсодія» і відкриття Talkies Bar: що робити на вихідних

Barout розповідає, як провести вечір п’ятниці і довгі вихідні – зібрали головні барні події та вечірки міста.

 

Відкриття Talkies Bar

Talkies Bar – це бар від співзасновника EspressoHolic, який відкрили на розі Спаської та Межигірської на Подолі. Заклад у стилі ар-деко уже працював певний час у тестовому режимі, а 22 серпня його відкриють офіційно. «Більше всього на світі я люблю мелодійний джаз і яскраві вечірки з першокласними коктейлями. У Нью-Йорку 20-х вміють святкувати життя. А тепер це вміють робити й у Києві», – кажуть організатори. Додають, що в програмі багато алкоголю, джаз та і танці до ранку.

Де: Talkies Bar, вулиця Межигірська, 3
Коли: четвер, 22 серпня, 19:00
Подія на Facebook

Дегустація білого вина і чорної ікри від goodwine

goodwine запрошує продегустувати біле вино та чорну ікру. «У нас у планах чорна ікра, розмови про фудпейрінг та кілька білих вин: традиційне, альтернативне та нестандартне. Дегустуємо та визначаємося, що краще пасує чорній ікрі», – пояснюють у магазині goodwine в ЦУМ.

Де: ЦУМ, вулиця Хрещатик, 38
Коли: четвер, 22 серпня, 19:00
Скільки: 650 грн
Подія на Facebook

Wine Battle у White Wine Bar

Заклад White Wine Bar при м’ясному ресторані Beef на Палаці спорту продовжує серію винних батлів. Цього разу – між представниками двох українських виноробень, Beykush Winery та Shabo. «Напередодні Дня Незалежності ми хочемо показати, яким може бути українське виноробство – наскільки класним, неочікуваним та обнадійливим», – кажуть організатори. До речі, нещодавно ми писали про обох виробників у матеріалі «10 українських вин, які треба скуштувати».

Де: White Wine Bar, вулиця Шота Руставелі, 11
Коли: четвер, 22 серпня, 19:30
Подія на Facebook

Вечірка в стилі «Богемної рапсодії» від Like A Local's

Січових Вечірку у стилі «Богемної рапсодії» влаштовує винний бар Like A Local’s, що спеціалізується на українських винах. «Найбільш екстравагантні костюми, шалені зачіски та яскравий макіяж – якщо вже почав проводжати літо, то роби це драйвово», – кажуть у закладі на Січових Стрільців. Нещодавно мережа відкрила заклад й на Подолі.

Де: Like A Local’s Wine Bar, вулиця Січових Стрільців, 26
Коли: п’ятниця, 23 серпня, 19:00
Подія на Facebook

Вечірка до Дня Незалежності у «Хвильовому»

День Незалежності пропонує відсвяткувати бар «Хвильовий». «27 пережили. […] Але головне, що Мала впоралась і успішно оминула Клуб 27. Скоро їй вже 30, треба буде збирати кабіну, купувати квартиру і влаштовуватись на нормальну роботу, чи як там це робиться? Але поки молода, це можна трохи погуляти», – кажуть організатори. Вмикатимуть музику Костянтин Почтар (5 Vymir, Postman), Олексій Бондаренко (LiRoom) і Ніл Тарасов (Hidden Element).

Де: «Хвильовий», вулиця Верхній Вал, 18
Коли: субота, 24 серпня, 22:00
Подія на Facebook