Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Де прощатися з літом: події у київських барах на вихідних

 

Barout розповідає, як провести вечір п’ятниці і довгі вихідні – зібрали головні барні події та вечірки міста.

Вечірка в Gin Bar Kyiv

П’ятнична вечірка в Gin Bar Kyiv на «Олімпійській». Музичний супровід забезпечить діджей Smooth Operator: «Під псевдонімом приховуєтьсчя незвичайний смак у музиці, а саме професійно підібрана селекція брейкбітових треків, гіпнотичних мотивів і глибоких саундових занурень, які заповнять простір нашого бару цієї п’ятничної ночі».

Де: Gin Bar Kyiv, вулиця Антоновича, 37/13
Коли: п’ятниця, 30 серпня, 22:00
Подія на Facebook

Виставка у Talkies Bar

Новий заклад на Подолі Talkies Bar запрошує на відкриття виставки репродукцій Тамари Лемпицької, яку доповнить виступ акторки в образі художниці. «Тепер кияни мають особливу нагоду зустрітись с легендарною творчістю Тамари Лемпицької віч-на-віч у рамках вечірки з нагоди відкриття репродукцій її найвідоміших робіт у Talkies під легкий джаз та з келихом ексклюзивного коктейлю», – кажуть у барі. Таким чином у закладі підкреслять стиль ар-деко як основу концепції.

Де: Talkies Bar, вулиця Межигірська, 3
Коли: п’ятниця, 30 серпня, 18:00
Подія на Facebook

Вечірка в S34

Заклад S34 Haircuts & Cocktails на Воздвиженці запрошує провести кінець літа. «Закриваємо серпень міксом інструментального хіп-хопу та олдскульного диско», – анонсують в закладі сет Dima Dgree.

Де: S34, вулиця Воздвиженська, 42
Коли: субота, 31 серпня, 20:00
Подія на Facebook

Кінець літа в 11 Mirrors

Заклад 11 Mirrors Rooftop Restaurant & Bar запрошує відсвяткувати кінець літа. «Хто найкраще за все зможе передати дух літа за один вечір, як не єдиний та неповторний DJ Sivash. Адже його музика – це не прощання, а початок відліку до наступного літнього сезону!», – кажуть в барі.

Коли: субота, 31 серпня, 21:00
Де: 11 Mirrors, вулиця Хмельницького, 34-А
Подія на Facebook

Екскурсія на броварню Varvar

Виробник крафтового пива Varvar Brewery кожні два тижні влаштовує екскурсії виробництвом і теп-румом на лівому березі. Наступна – цієї суботи. «У вартість входить екскурсія, розповідь про пиво і три дегустаційні келихи на вибір з наявних кранів», – додають у закладі.

Де: Lisopylka, вулиця Старосільська, 1-Е
Коли: субота, 31 серпня, 16:00
Скільки: 150 грн
Подія на Facebook

«Лінійка» в «Хвильовому»

Тематичну вечірку до 1 вересня влаштують у барі «Хвильовий». «Урочиста лінійка, присвячена Дню знань, відбудеться 1 вересня о дев’ятій годині вечора. Запрошуємо учнів, членів їхніх родин та випускників школи взяти участь у святкових заходах», – анонсують у закладі. Музику вмикатиме Ігор Янковський.

Де: «Хвильовий», вулиця Верхній Вал, 18
Коли: неділя, 1 вересня, 21:00
Подія на Facebook