Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Bacardi випустили мобільний додаток Mix Lab із рецептами коктейлів. Він уже доступний в Україні

Мобільний додаток Mix Lab із рецептами коктейлів випустила алкогольна компанія Bacardi Limited. Застосунок пропонує користувачам інструкції та відеорецепти з приготування коктейлів. Водночас бармени можуть завантажувати свої відеогіди з коктейлями та збирати фідбек користувачів.

Mix Lab спочатку офіційно запустили лише для ринків США та Великої Британії. Утім, як з’ясував Barout, додаток уже доступний в українських магазинах AppStore і Google Play, його можна встановити безкоштовно. 

Користувачі отримують доступ до бібліотеки з понад 300 коктейлів, доповнених інструкціями з приготування та відеогідами від провідних барменів. Для створення відео Bacardi Limited запросили три десятки барменів з США та Канади. «Ми любимо коктейлі і знаємо, що коктейлі люблять й наші споживачі. Сприймаємо цей додаток не як інструмент продажів, а як інструмент для приготування хороших коктейлів у домашніх умовах», – коментує глобальний маркетинг-директор Bacardi Limited Джон Берк. 

Після встановлення додаток пропонує обрати тип користувача: бартендер чи ентузіаст коктейлів. Після цього можна пройти коротке налаштування, вказавши смакові вподобання та доступні види алкоголю. Відтак Mix Lab запропонує коктейлі, які підходять користувачу.

Ще однією особливістю Mix Lab є індикатор зі складністю приготування коктейлів: відповідно до рівня техніки та інгредієнтів застосунок підкаже, наскільки складно приготувати напій в домашніх умовах. 

У версії Mix Lab для США додаток сполучений із сервісами доставки алкогольних напоїв, тому споживачі можуть за кілька кліків замовити необхідний алкоголь з доставкою. 


Bacardi Limited запустили проєкт у 2020 році як застосунок із рецептами коктейлів на основі текіли для бренду Patron. Але згодом додаток вирішили переорієнтувати на більш широку аудиторію, додавши всі категорії напоїв і коктейлів. На стадії бета-тестування до офіційного запуску Mix Lab уже завантажили близько 40 тисяч разів. 


Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка: Bacardi Limited