Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

7 барів, які відкрили у Києві в жовтні

Barout розповідає про сім нових барів місяця.

Beatnik Bar

Beatnik Bar відкрили у Києві після того, як припинив роботу заклад у Харкові. У команди виникли проблеми з приміщеннім, і замість того, щоб шукати новий простір у Харкові, власниця вирішила перевезти заклад до Києва. Співвласник Parovoz Speak Easy Микола Голотін став співзасновником київського Beatnik, бар зберіг ключові особливості: філософія бітників у концепції, творчість у розробці коктейльної карти та затишний інтер’єр. Beatnik Bar працює у прихованому форматі у подвір’ї біля площі Льва Толстого. 

Де: вулиця Велика Васильківська, 23

Коли: 18:00-02:00 (з неділі по четвер), 18:00-03:00 (п’ятниця та субота)

Gol’da Pita-Bar

Gol’da Pita-Bar – це заклад, який поєднує формати бару та кафе з близькосхідною кухнею. Відкрили його на колишній локації Charlatan Cafe на вулиці Шота Руставелі поряд із баром «Алхімік» – власне, це новий проєкт від власників «Алхіміка». Бар-менеджер Андрій Ковальов розробляв коктейльну карту разом зі старшою барменкою Gol’da Pita-Bar Мариною Левадною. З основних позицій у меню – хумус і фалафель. 

Де: вулиця Шота Руставелі, 12

Коли: 09:00-00:00 (з неділі по четвер), 09:00-02:00 (п’ятниця та субота)

«Пян-Се Бар»

Де: вулиця Січових Стрільців, 81
Коли: 08:00-23:00
Facebook

Перший «Пян-Се Бар» працює на Подолі на вулиці Нижній Вал: це заклад зі стравами з країн Азії та коктейлями у незвичній подачі. Другий бар відкрили на вулиці Січових Стрільців біля станції метро «Лук’янівська». У барі пропонують рамен, локшину та комплексні позиції ланчів.

«Анжела. Напої та свято»

«Анжела. Напої та свято» – це бар поблизу майдану Незалежності з домашнім підходом до справи. Пропонують базові позиції міцних напоїв, вина та коктейлів на їхній основі. Відповідає за заклад журналістка Тетяна Овіннікова, допомагали запускати бар засновники винного бару Malevich Андрій Пелюховський та Мітя Ятім. 

Де: вулиця Мала Житомирська, 15

Коли: 17:00-23:00


«Міні-бар»

«Міні-бар» – це бар на колишній локації гастропабу «Бабка й Сапка» у підвальному приміщенні на Великій Васильківській біля площі Льва Толстого. У меню вирішили зробити ставку на чистий алкоголь та простоту: всі позиції написали на стіні, до напоїв подають канапе.

Де: вулиця Велика Васильківська, 44

Коли: 16:00 – до останнього гостя


«Культурный клуб»

«Культурный клуб» – це бар, в основі концепції якого обігрування теми марихуани. «Наші 16 авторських коктейлів мають назви відомих стрейнів марихуани», – кажуть у барі. Окрім коктейлів Cherry Pie і Pineapple Express, подають класичні коктейлі. На другому поверсі в закладі працює магазин бонгів.

Де: вулиця Антоновича, 8

Коли: 11:00-23:00 (понеділок-четвер), 11:00-02:00 (п’ятниця та субота), 13:00-23:00 (неділя)


«Істина & Вино»

«Істина & Вино» – це винний бар у ТРЦ Ocean Plaza на «Либідській». У закладі біля магазину New Yorker на першому поверсі торговельного центру пропонують вино в різних цінових категоріях – від базових до преміальних позицій. До вина пропонують сети закусок. 

Де: ТРЦ Ocean Plaza, вулиця Антоновича, 176

Коли: 10:00-22:00Обкладинка: Gol’da Bar