Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Бармен тижня. Ана Резник (Flacon Bar, Одеса)

Barout продовжує рубрику «Бармен тижня», у якій знайомить вас із обличчями барної культури України. У новому випуску – бартендерка одеського закладу Flacon Bar Ана Резник.

Ти пам’ятаєш перший хороший коктейль у своєму житті? Де це було? Хто його приготував? На жаль, найпершого хорошого коктейлю не пам’ятаю. Але точно пам’ятаю, що перші смачні класичні коктейлі я спробувала у Макса Матушкіна, коли прийшла працювати у «Срібні ложки». Це був незвичайний досвід. Я в той час вже любила Boulevardier та Negroni. Але в нашому спікізі-барі ми готували найрізноманітнішу класику, яку я й сьогодні дуже люблю!

Чи був один чіткий момент, коли ти вирішила стати бартендеркою? Чому ти вирішила пов’язати своє життя з цією професією? Я працювала менеджеркою в кальян-барі «Негорчит», і це була дуже складна робота. Це було одне з моїх перших робочих місць у житті. Я багато нервувала, потрібно було штрафувати та звільняти людей. Щодня були форс-мажори. Я розуміла, що хочу роботу, більш спокійну морально. І в одну п’ятницю, коли в мене, як то кажуть, неслося, я просто кинула погляд на наш бар. Хлопці на барі сміялися, кайфували та насолоджувалися своєю роботою. У той момент я і зрозуміла, що перебуваю не на своєму місці. І в ті ж вихідні вже писала Максу, що хочу стати бартендеркою. З тих пір я й стою за баром.

У тебе є вчитель/вчителі у барній сфері? Кожен, кого я зустрічаю на своєму барменському шляху – мій вчитель. Я багато чому вчусь у кожного, з ким працюю. І все ж величезний вплив на мене здійснили інтерв’ю відомих барменів зі всього світу. Завдяки їм я зрозуміла, наскільки важлива і велична моя робота.

Коктейль чи гостинність? Як витримувати цей баланс? Я вважаю, що коктейль – це елемент гостинності. Тобто з того моменту, як гість переступив поріг бару, все що буде відбуватися, є проявом гостинності. Найважливіше – це зробити кожен із цих кроків приємним. А гарний баланс потрібен в коктейлі, а не між цими поняттями.

Що таке «атмосфера» у барі? Які її складники? Є багато різних речей, які слід враховувати, коли ви вперше задумаєтеся створити ідеальну атмосферу бару. Від освітлення до типу сидінь, які обираєте, все має значення. Адже навіть найдрібніші деталі можуть створити або зламати настрій, який ви намагаєтеся культивувати. І, звичайно, люди! Бо там, де персонал налаштований позитивно, де працюють люди, які люблять свою роботу, там завжди буде гостинна і приємна атмосфера.

Який найбільш недооцінений коктейль/напій? Який коктейль/напій найбільш переоцінений? Я полюбляю коктейлі категорії Martini. Ці коктейлі готують у всьому світі, але їх популярність в Україні надто мала. Ще вважаю, що знайти ідеальний напій для вашого гостя в ідеальний момент – це точно недооцінюється. Також я не вірю, що є переоцінені коктейлі. Правильний напій – це напій, який хоче випити гість.

Три найкращі бари України, крім того, у якому ти працюєш. В Україні багато прекрасних барів! Я впевнена, що ми готуємо та обслуговуємо гостей на високому рівні. Виділити можу Parovoz Speak Easy (Київ), Zelda Bar (Одеса) та N::B Cocktails Bar (Київ).

Три найкращі бари, у яких ти встигла побувати. Три бари, у яких ти мрієш випити. Завдяки Barometer Bar Bhow я встигла познайомитися з багатьма неймовірними барами та бартендерами. Спробувати їхні коктейлі та відчути частинку їхньої атмосфери. У моєму списку must visit багато визнаних барів світу. Найбільш мрію побувати в The Dead Rabbit (Нью-Йорк), Artesian (Лондон) і новому барі від Ремі Саважа з назвою у вигляді фігур 🔶🟥🔵 .