Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Бармен тижня. Інна Оношко (Pink Freud)

Barout продовжує рубрику «Бармен тижня», у якій знайомить вас із обличчями барної культури України. У новому випуску – бартендерка Pink Freud Kyiv Інна Оношко.

Ти пам’ятаєш перший хороший коктейль у своєму житті? Де це було? Хто його приготував? Пам’ятаю, це був 2015 рік і Whiskey Sour, який приготував Тарас Оношко за стійкою ресторану Beef. Коктейль був смачним і новим для мене, але відтоді я зрозуміла, що віскі і саури не зовсім моя історія. [сміється]

Чи був один чіткий момент, коли ти вирішила стати бартендеркою? Чому ти вирішила пов’язати своє життя з цією професією? У 2014 році я працювала в кав’ярні, досягнувши рівня володіння лате-артом. Тоді ще не було жодних «хвиль», всі додавали сиропи до кави, і я усвідомила, що мені хотілося б більшого. Все почалося з запрошення на майстер-клас бармена Масахіру Урошиду Saxon&Parol в межах Bar Spirit Cup, який організовувала Еліна Михайленко. Пам’ятаю, як із відкритим ротом захоплено стежила за кожним рухом Масахіру та командою бару, яка йому допомагали. Це окремий світ, рух великого механізму, точний і правильно заведений, а головне, що всі при цьому кайфують – і гості, і бармени.

У тебе є вчитель/вчителі у барній сфері? Пам’ятаю свій перший шейк, класно звучить. [сміється] Еля Михайленко сказала: «Не треба його боятися, просто бери, відчуй та амплітудно шейкуй. Це твій почерк». Усе вийшло, мені сподобалося, кожен з команди бару Beef були моїми вчителями, дякую їм.

Коктейль чи гостинність? Як витримувати цей баланс? Для мене це і є баланс. Коктейль і гостинність – це збалансовується завдяки команді, де кожен гармонійно доповнює одне одного. А ще любов до своє справи, бару та людей.

Що таке «атмосфера» у барі? Які її складники? Атмосфера – це люди, які працюють, й гості, які відпочивають. Кожен вечір неповторний, адже настрій, погода та музика впливають на те, як ти проведеш і закінчиш вечір. Це те, що присутнє у повітрі: ти її чуєш і відчуваєш, а побачити не можеш.

Який найбільш недооцінений коктейль/напій? Який коктейль/напій найбільш переоцінений? Для мене краса в простоті й зрозумілості смаку. Я не проти наповнених й складних органолептичних коктейлів, але горілка з тоніком – це дуже смачно та просто, цей напій тонізує та освіжає. Але чомусь його бояться і вважають не гідним для проведення вечору. Переоціненим вважаю Negroni, він занадто модний, як на мене.

Три найкращі бари України, крім того, у якому ти працюєш. Parovoz Speak Easy (Київ), Loggerhead (Київ) та Sino (Львів).

Три найкращі бари, у яких ти встигла побувати. Три бари, у яких мрієш випити. Hemingway Bar у Празі, Little Red Door і Le Mary Selesta у Парижі, останній вразив своєю атмосферою та командою, здавалось, що і слова зайві. Мрію випити в The Clumsies (Афіни), Employees Only (Нью-Йорк) та Club Bauhaus (Лондон).