Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Бармен тижня. Наргіз Ніязова (Alchemist)

Barout продовжує рубрику «Бармен тижня», у якій знайомить вас із обличчями барної культури України. У новому випуску – старша бартендерка «секретної кімнати» бару Alchemist Наргіз Ніязова.

Ти пам’ятаєш перший хороший коктейль у своєму житті? Де це було? Хто його приготував? Таке забути неможливо. Це був мій бар-менеджер Костя Мар’ясов. У нас було пропрацювання винних коктейлів, один із них мене здивував та підкорив.

Чи був один чіткий момент, коли ти вирішила стати бартендеркою? Чому ти вирішила пов’язати своє життя з цією професією? Cпочатку я, як і багато моїх колег, працювала офіціанткою. Але після тренінгів про алкоголь та історій, після того, як я почала стежити за роботою бармена, вирішила спробувати себе в цій професії.

У тебе є вчитель/вчителі у барній сфері? Одразу спали на думку два імені. По-перше, Костя Мар’ясов, мій перший менеджер та вчитель. По-друге, Саша Пушкарьов – також мій начальник і друг, завдяки якому я залишилася в Україні.

Коктейль чи гостинність? Як витримувати цей баланс? З мого досвіду проб і помилок: не можна забувати, що наша професія передусім для гостей. Бар – це про враження, які починаються з першої усмішки і не закінчуються, поки гість не залишить заклад. Легко виправити враження гостя від невдалого коктейлю, але хорошим смаком сервіс не виправити.

Що таке «атмосфера» у барі? Які її складники? Насамперед атмосферу створюють люди, а вже потім дизайн і деталі. Якщо у вас здоровий відлагоджений колектив, гість обов’язково повернеться.

Який найбільш недооцінений коктейль/напій? Який коктейль/напій найбільш переоцінений? Тут усе залежить від смаків та вподобань кожної людини. Мені дуже шкода, що підзабули коктейль Grasshopper, це дуже смачний десертний коктейль. 

Три найкращі бари України, крім того, у якому ти працюєш. Who & Why Drinkery, «БарменДиктат» та «Ресторація Бачевських».

Три найкращі бари, у яких ти встигла побувати. Три бари, у яких ти мрієш випити. Три – це занадто мало. [сміється] Хочеться побувати в барах Сінгапуру, Австралії та Лондона.