Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Бармен тижня. Нікіта Полозов (Zweig)

Barout продовжує рубрику «Бармен тижня», у якій знайомить вас із обличчями барної культури України. У новому випуску – бар-менеджер нового бару-бістро Zweig і колишній бар-менеджер Podil East India Company Нікіта Полозов.

Ти пам’ятаєш перший хороший коктейль у своєму житті? Де це було? Хто його приготував? Перший коктейль не пригадаю. Та пам’ятаю, що мій перший Old Fashioned був дуже міцним і в ньому була чайна ложка. Так я потрапив у Docker Pub.

Чи був один чіткий момент, коли ти вирішив стати барменом? Чому ти вирішив пов’язати своє життя з цією професією? Я поїхав до Криму на літо та влаштувався офіціантом у готель, так я потрапив у сферу обслуговування. Спочатку працював офіціантом, тоді барменом у маленькому сімейному кафе на березі моря. Після того, як мене звільнили, я повернувся до Києва та влаштувався у кав’ярню, тому що не знав, куди можна піти працювати в місті. 

blank
blank

У тебе є вчитель/вчителі у барній сфері? Хто найбільше вплинув на тебе як на професіонала? Максим Синенко – це старший бармен Docker Pub. Він показав мені, що бармен – це професія. Потім я працював із Адамом Хавеллом, який навчив мене працювати з цифрами, а також того, що хороший бар-менеджер – це не тільки смачні коктейлі. Зараз я працюю з Віктором Правосудовим, він також зробив моє життя кращим, але це вже інша історія. 

Коктейль чи гостинність? Як витримувати цей баланс? Гостинність. Ми вже навчилися готувати смачні коктейлі, але ще треба вчитися тому, щоб бути цікавими співрозмовниками і друзями для гостей. Гість може прийти в бар і випити смачний коктейль, але він не повернеться, якщо не буде емоцій. 

blank

Що таке «атмосфера» у барі? Які її складники? Атмосфера – це люди, які працюють в барі. Я б також хотів відзначити музику, вона повинна бути в гармонії з баром. 

Який найбільш недооцінений коктейль/напій? Який коктейль/напій найбільш переоцінений? Недооцінений – Caipirinha. Переоцінений – Negroni. 

Яке найбільш трешове замовлення, яке тобі робив гість? Vieux Carre з колою. Можна без коментарів?

blank
blank

Назви топ-3 найкращі, на твій погляд, бари України – крім того, у якому працюєш. Podil East India Company – це гостиність. Paravoz Speak Easy – це смачні класичні коктейлі. Barvy – смачна кухня з баром.

Три найкращі бари світу, у яких ти встиг побувати. Три бари, у яких ти мрієш випити. Green Door у Берліні. Хотів би побувати в Dante (Нью-Йорк), Oriole (Лондон) та Smuggler’s Cove (Сан-Франциско).

Обкладинка та фото: Євген Карєв для Barout