Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Бармен тижня. Олександр Тангелов (Pink Freud)

Barout продовжує рубрику «Бармен тижня», у якій знайомить вас із обличчями барної культури України. У новому випуску – бартендер київського закладу Pink Freud Олександр Тангелов.

Ти пам’ятаєш перший хороший коктейль у своєму житті? Де це було? Хто його приготував? Напевно, першим коктейлем, який я запам’ятав як щось важливе, був Negroni. Важливо було те, що скуштував я його на закритій тусовці World Class на першому Barometer, на яку потрапив випадково. Ефект від першого барного шоу у моєму житті зробив для мене цей коктейль. 

Чи був один чіткий момент, коли ти вирішив стати бартендером? Чому ти вирішив пов’язати своє життя з цією професією? Я з дитинства хотів працювати в сфері гостинності, оскільки моя мама працювала в цій сфері. Тож я стежив за цим усім зсередини протягом певного часу. А після того закінчив ВНЗ за спеціальністю «Готельно-ресторанна справа». За стійку вперше потрапив у 19 років – ну а далі все, як у тумані. [сміється]

У тебе є вчитель/вчителі у барній сфері? Я б не назвав їх саме вчителями, але хотів би виділити двох друзів, з якими ми, як мені здається, увесь час «рухали» одне одного вперед; ділилися тим, що знайшли чи прочитали тощо. Це Артем Денчик та Сергій Захватов. До слова, саме з Артемом ми тоді й проникли на закриту тусовку на Barometer. Ну а зараз я навчаюся в своєї команди Pink Freud і дуже нею пишаюся. 

Коктейль чи гостинність? Як витримувати цей баланс? Напій здебільшого дивує гостя, коли він робить перший ковток. Далі він, звичайно, буде пити його із задоволенням, а ось решту вечора запам’ятає завдяки гостинності.

Що таке «атмосфера» у барі? Які її складники? Атмосфера, як на мене, це сума всіх факторів: музика, спілкування, напої, світло і все те, чи ми розуміємо під цим словом. Але ми всі вже давно плюс-мінус готуємо смачні напої, дизайн приміщення може бути тричі класним, світло виставлене з урахуванням всіх законів дизайну. Але це буде абсолютно неважливо, якщо ти робиш це не щиро. Гості це відчувають, і, думаю, повертаються тільки тоді, коли розуміють: «Так, це було офігенно і по-справжньому!». 

Який найбільш недооцінений коктейль/напій? Який коктейль/напій найбільш переоцінений? Найбільш недооціненим мені здається Caipirinha, я також нещодавно переглянув свої погляди на цей коктейль. Переоцінити якийсь напій, мені здається, складно, адже кожна людина розвиває смаки, вони змінюються, змінюються й вподобання. Хоча мене засмучує, що іноді приходять нові гості, які бояться куштувати щось, крім Whisky Sour, тому що вони пили його всюди і продовжують його замовляти. Завжди радію, коли готуєш щось нове – і цей захват у їхніх очах безцінний. 

Три найкращі бари України, крім того, у якому ти працюєш. Я не так часто відвідую бари у вільний час, але, якщо хочу щось випити, то обов’язково йду в Parovoz Speak Easy. Також назву харківський The Ditch, ну і Loggerhead.

Три найкращі бари, у яких ти встиг побувати. Три бари, у яких ти мрієш випити. Встиг побувати в The Clumsies в Афінах, Flying Dutchmen і Tales & Spirits в Амстердамі. Мрію потрапити в American Bar (Лондон), Employees Only (Нью-Йорк) та Atlas (Сінгапур).