Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Бармен тижня. Василь Малиновський (Milano Torino Vermuteria)

Barout продовжує рубрику «Бармен тижня», у якій знайомить вас із обличчями барної культури України. У новому випуску – Василь Малиновський, бартендер київського закладу Milano Torino Vermuteria та переможець Dewar’s Cocktail Competition 2020.

Ти пам’ятаєш перший хороший коктейль у своєму житті? Де це було? Хто його приготував? Звичайно, смак цього коктейлю я не забуду ніколи! Rusty Nail на основі шотландського віскі та лікеру Drambuie. Це було за баром ресторану Ronin, коли я тільки починав працювати за баром. Приготував коктейль на той час старший бармен [закладу] Філіп Кураєв.  

Чи був один чіткий момент, коли ти вирішив стати барменом? Чому ти вирішив пов’язати своє життя з цією професією? Чесно кажучи, не пригадаю, коли саме захотів стати барменом. Але точно пам’ятаю, чому: мені сподобалося те, що люди, які приходили до бармена, отримували те, що було їм потрібно і ставали щасливими.

У тебе є вчитель/вчителі у барній сфері? Звичайно, як і всі, я маю вчителя та наставника. Зараз це Антон Бірюков, бар-менеджер Milano Torino Vermuteria. Скоріш за все, найбільше на мене вплинуло знайомство із Алексом Кратена і три дні роботи в його команді.

Коктейль чи гостинність? Як витримувати цей баланс? Не можна обирати між гостинністю та смаком. Люди приходять до нас у гості, щоб випити улюблений коктейль та отримати приємну емоцію.

Що таке «атмосфера» у барі? Які її складники? Атмосфера – це те, чим вирізняється кожен бар. Думаю, найбільше атмосфера залежить від людей, які працюють в барі, та людей, які відвідують цей бар. А музика, світло, аромат – це лише доповнення та складники комфорту.

Який найбільш недооцінений коктейль/напій? Який коктейль/напій найбільш переоцінений? Здається, що коктейлю Garibaldi зараз приділяють надто мало уваги. Але сказати, що якийсь коктейль переоцінили, я не можу – кожен напій по-своєму хороший.

Розкажи найсмішнішу історію, яка в тебе була за баром. (У тебе точно є хоча б одна.) Під час підготовки до конкурсу Dewar’s Cocktail Competition 2020 я проводив фотосесію у Milano Torino Vermuteria, у цей момент у заклад зайшли п’ятеро дівчат, які застали мене в костюмі XVII століття з коктейлем у руках – прямо під час декламації вірша. [сміється]

Назви топ-3 найкращі, на твій погляд, бари України – крім того, у якому працюєш. Loggerhead, «БарменДиктат», Beatnik Bar.

Три найкращі бари світу, у яких ти встиг побувати. Три бари, у яких ти мрієш випити. Я ще не встиг відкрити для себе смак і чари барів The World’s 50 Best Bars. Відвідати, звичайно ж, хотів би American Bar (Лондон), Dead Rabbit (Нью-Йорк) та Artesian (Лондон).