Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Бармен тижня. Владислав Ходак (Hendrick’s Bar)

Barout продовжує рубрику «Бармен тижня», у якій знайомить вас із обличчями барної культури України. У новому випуску – бартендер Hendrick’s Bar і True Burger Bar та переможець конкурсу Negroni від Milano Torino Vermuteria Владислав Ходак.

Ти пам’ятаєш перший хороший коктейль у своєму житті? Де це було? Хто його приготував? Точно не пам’ятаю, але це було щось з класики років п’ять тому в Old Pal Bar. Тоді я зрозумів, що таке смачно. 

Чи був один чіткий момент, коли ти вирішив стати бартендером? Чому ти вирішив пов’язати своє життя з цією професією? Історія, можна сказати, стандартна: працював офіціантом і дивився, як хлопці за баром «горять». Цікавився, почав більше читати й дізнаватися про алкоголь та коктейлі. Тоді напросився на стажування за бар і так само почав «горіти». 

blank

У тебе є вчитель/вчителі у барній сфері? Першою моєю вчителькою була Еля Михайленко. З часом я почав дивитися на багатьох барменів у світі та Україні. Зараз найбільший вплив на мій розвиток здійснює моя команда. Працювати з такими хлопцями – це щоденна прокачка скілів. 

Коктейль чи гостинність? Як витримувати цей баланс? Думаю, тут 50 на 50. Люди приходять на людей, але не слід забувати й про якість напоїв, які ти змішуєш для гостей.

Що таке «атмосфера» у барі? Які її складники? Атмосфера в барі – це передусім хлопці та дівчата, які стоять за барною стійкою. Адже ми даємо настрій для гостя.

Який найбільш недооцінений коктейль/напій? Який коктейль/напій найбільш переоцінений? Думаю, переоцінені коктейлі та алкоголь, у яких більшість бюджету виділяється на рекламу, ніж на виробництво. Тому цей продукт може бути посереднім, але, коли люди всюди і весь час його бачать, починають сприймати його як щось класне.

blank

Три найкращі бари України, крім того, у якому ти працюєш. Важко виділити якісь окремі бари. Усі дуже круті по-своєму та знаходять свою публіку. 

Три найкращі бари, у яких ти встиг побувати. Три бари, у яких ти мрієш випити. На жаль, у барах за кордоном ще не був. Але хочеться побувати у барах Лондона, Нью-Йорка, Сіднея і Мельбурна.