Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Бармен тижня. Володимир Мельник («ГдеБар», Tin Tin)

Barout продовжує рубрику «Бармен тижня», у якій знайомить вас із обличчями барної культури України. У новому випуску – бартендер закладів «ГдеБар» і Tin Tin Володимир Мельник, який раніше працював у закладі California Republic у Миколаєві.

Ти пам’ятаєш перший хороший коктейль у своєму житті? Де це було? Хто його приготував? Це був White Russian, рецептуру якого я випадково знайшов в інтернеті. Приготував власноруч – і просто божеволів від нього. [сміється]

Чи був один чіткий момент, коли ти вирішив стати барменом? Чому ти вирішив пов’язати своє життя з цією професією? Мене занесло у сферу гостинності, я працював офіціантом протягом трьох років. На барі починав із самих низів, де всі напої готували білдом, а про жодні «суміші» та «шейкери» ніхто не знав. Найвище задоволення – «чіткі шоти» для «чітких пацанів». Жодної літератури, жодної якості, але повний амбіцій і гордості, що ти бармен. [сміється] Та з часом я зрозумів, що не хочу працювати тільки заради грошей і змінив ставлення до роботи. Якраз відтоді все і закрутилося. Мені завжди подобалася творчість, тому все сталося так, як і мало. Адже бар – один із найбільших майданчиків для розвитку особистості, де ти можеш прокачувати свої здібності, як хочеш. Головне – усвідомлювати, чому ти почав цей шлях. Я розумію. Я хочу щодня ставити кращим.

blank

У тебе є вчитель/вчителі у барній сфері? Я – самоучка. У маленькому місті [Миколаєві] мало в кого можна запитати про професію, але, на щастя, в час розвитку інтернету я випадково натрапив на звичайного, як мені здавалося, хлопця, якого звуть Женя Шашин. Ця людина задала для мене надзвичайно сильний вектор розвитку. Так склалося, що зараз я постійний учасник його онлайн-школи барменів, пройшов кожен із етапів. Тому так, можу назвати його своїм ментором.

Коктейль чи гостинність? Як витримувати цей баланс? Важлива варіативність. А гості вже обирають, що їм ближче.

blank
blank

Що таке «атмосфера» у барі? Які її складники? Це сукупність всього: музика, світло, сміх, якість, аромат, настрій.

Який найбільш недооцінений коктейль/напій? Який коктейль/напій найбільш переоцінений? Багато хто забуває про категорію коктейлів Flip. На жаль, мало хто їх готує. Як на мене, це одна з найбільш варіантивних категорій змішаних напоїв. У свою чергу, я ніколи не розумів Old Fashioned.

https://www.instagram.com/p/B7yHgfpl_EB/?igshid=1or95utmst9du

Яке найбільш трешове замовлення, яке тобі робив гість? Напої з кістковим мозком, комбу та свіжим соком капусти. Але це була моя ініціатива. Збирав фідбек, так би мовити. [сміється]

Розкажи найсмішнішу історію, яка в тебе була за баром. (У тебе точно є хоча б одна.) Одного разу я проводив обряд вінчання не знайомих для мене молодих людей за баром. Це було спонтанно та дуже весело. Вони, до речі, досі щасливі разом, тому звертайтеся, якщо потрібно! [сміється]

blank

Назви топ-3 найкращі, на твій погляд, бари України – крім того, у якому працюєш. Loggerhead, Talkies Bar і Beatnik Bar.

Три найкращі бари світу, у яких ти встиг побувати. Три бари, у яких ти мрієш випити. Ще не бував, але у першу чергу відвідаю «Коробок», а там – як піде. Що далі, то краще!

Обкладинка: Bacardi-Martini Ukraine