Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Бармен тижня. Женя Бурмістров (N::B Cocktails Bar)

Barout продовжує рубрику «Бармен тижня», у якій знайомить вас із обличчями барної культури України. У новому випуску – бартендер N::B Cocktails Bar Євген Бурмістров.

Ти пам’ятаєш перший хороший коктейль у своєму житті? Де це було? Хто його приготував? 18-19 років – час експериментів над витривалістю свого організму. Першим коктейлем був Snake Eyes. Зараз уже розумію, що сльози то були не змії, а всіх людей, які куштували цей коктейль. Якби він був людиною, я хотів би його вдарити. [сміється]

Чи був один чіткий момент, коли ти вирішив стати бартендером? Чому ти вирішив пов’язати своє життя з цією професією? Волею випадку та обставин, як і багато хто в той час, я опинився за барною стійкою. Тепер відчуваю тут себе, як риба у воді. Чому я за баром? Ця робота дозволяє відкривати нові смаки та щодня знайомитися з цікавими людьми.

У тебе є вчитель/вчителі у барній сфері? Моїм першим барним натхненником був Серьожа Архип’юк, який прищепив мені любов до ремесла бартендера та показав усі його переваги. Але, як то кажуть, вік живи, вік учися. Зараз на мене впливає передусім команда, з якою я працюю.

Що таке «атмосфера» у барі? Які її складники? Від команди і до кожної дрібниці в барі – все створює атмосферу. У кожної деталі своя історія – починаючи від залізної чарки, яку придбали на барахолці і яка пройшла неймовірний шлях, щоб врешті-решт опинитися тут, і закінчуючи музикою та ароматами в повітрі.

Коктейль чи гостинність? Як витримувати цей баланс? Не бачу в цьому суперечностей і не уявляю, як перше може заважати реалізації другого. Хороший коктейль є частиною гостинності.

Який найбільш недооцінений коктейль/напій? Який коктейль/напій найбільш переоцінений? Стільки людей, стільки й думок. Для мене не має нічого переоціненого та недооціненого, адже це справа смаку кожної окремої людини.

Три найкращі бари України, крім того, у якому ти працюєш. Wood You Like, The Cinematographer’s Party, «Баркультура».

Три найкращі бари, у яких ти встиг побувати. Три бари, у яких ти мрієш випити. На жаль, ще не встиг побувати в барах за кордоном. Але якби доля закинула мене в Нью-Йорк, я б залюбки відвідав The Dead Rabbit.