Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Чому ми запускаємо Barout

Іноді вони повертаються: перший український журнал про коктейльну культуру та барну індустрію Barout відновлює роботу у форматі онлайн-видання. Ми впевнені, що ця сфера потребує профільного медіа – і ми зробимо Barout рушієм її розвитку.

Команда Zdatni, яка видає The Village Україна та Inspired, розвиватиме Barout разом із співзасновниками журналу Артемом Скапенком і Степаном Цуцманом. Ми переконані – профільне видання про бари може бути оперативним та об’єктивним джерелом інформації про сферу, а також незалежним медіа.

Місія Barout – розвивати культуру та індустрію барів.

Для цього ми хочемо зібрати навколо себе українську барну спільноту і водночас максимально її розширити. Ми будемо водночас близькими та рівновіддаленими до всіх головних гравців на ринку. І ми писатимемо не лише про Київ, а про всю Україну – тому що знаємо, що і в регіонах є потужний барний рух.

Наше головне завдання – документувати барний процес. Простіше кажучи, ми будемо ретельно стежити за ринком і людьми, які його роблять. Тому про відкриття хороших барів, нові тренди чи конкурси за участю українських бартендерів ви зможете першими дізнаватися на Barout. Власне, ви вже можете це робити у матеріалах, які ми підготували на запуск.

Barout залишиться журналом про культуру та індустрію барів, але не менш важливими для нас стануть суміжні галузі – наприклад, вино і крафтове пиво. Серед перших відкриттів, висвітлених на Barout – крафтові паби, винні бари і бар, який поєднує формат із кав’ярнею. Окрім того, ми вже підготували великий матеріал про крафт, попросивши засновника бренду Varvar Василя Микулина взяти інтерв’ю у представниці Асоціації пивоварів США, провідної країни у галузі. Найближчим часом ми розповімо про тренд на винні бари в Україні, а також перший київський бар, який повністю перейшов на натуральне вино.

Ми тільки починаємо. Давайте ввалимо разом!