Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

5 барів, які закрили в Києві цього літа

Barout продовжує стежити за українською барною сферою і виділяє шість барів, які припинили роботу у Києві в 2019 році. Раніше ми розповідали про бари, які вже встигли почати роботу в місті цього року.

It's Not The Louvr Gallery Bar

It’s Not The Louvr Gallery Bar почав роботу у січні 2018 року. Це заклад від мережі ресторанів Famille Tres Francais (Tres Francais, Tres Branches), який поєднував формати бару та галереї. Це означало, що, крім коктейлю, тут можна було завітати й на виставку сучасних українських художників і фотографів. Заклад тимчасово закрили через реставраційні роботи у будівлі. «Як усі порядні музеї, «НеЛувр» йде на реставраційні канікули (разом з усією будівлею на Липинського, 4)! Але жодних «прощавай!». Ми зовсім не плануємо розлучатися з вами надовго», – коментували в It’s Not The Louvr.

Формат: бар-галерея
Адреса: вулиця Липинського, 4
Facebook

 

Grek i Veter

Подільський бар Grek і Veter почав роботу на вулиці Нижній Вал на Подолі у березні. «Ми відкрили бар для себе, своїх друзів, друзів цих друзів і тих, хто потім стане друзями», – розповідали засновники, художники Герасімос Ливієратос та Олег Вітер. Бар, розташований між закладами Honey та The Burger Mexico, виділявся яскравим інтер’єром з графіті, а також стравами грецької кухні на зразок сувлакі. Припинив роботу Grek i Veter у травні. Зараз команда шукає для формату нове приміщення.

Формат: бар з грецькою кухнею
Адреса: вулиця Нижній Вал, 19
Facebook

«Крапка Кома»

«Крапка Кома» називають «літературним пабом»: у закладі на Антоновича можна було і футбол під пиво подивитися, і на поетичні читання потрапити. На локації він пропрацював більше трьох років: «Це була неймовірна пригода для нас і велика любов: зустріти 96 000 гостей, налити 170 000 келихів пива, презентувати 29 сортів пінного, приготувати 21 927 бургерів “33 корови”, провести 584 музичних вечори із талановитими музикантами, організувати 97 тематичних вечорів, із них 29 благодійних». У мережі продовжує роботу броварня і теп-рум на Позняках. 


Формат:
літпаб

Де: вулиця Антоновича, 14
Facebook

«Театр пива "Правда"»

«Театр пива «Правда» від львівського «Холдингу емоцій !FEST» відкрили в Києві у 2016 році. Це заклад за прикладом однойменного закладу на площі Ринок у Львові. У приміщенні в подвір’ї на Хрещатику проводили музичні вечори та заходи. Вечірку-закриття провели 19 липня. 

Формат: паб
Де: вулиця Хрещатик, 46-А
Facebook

Living Room

Living Room відкрили влітку 2013 року – як домашній заклад з сирійською кухнею та баром. У серпні стало відомо, що заклад змінить локацію, переїхавши далі від Контрактової площі по вулиці Спаській. «Головна ціль – змінивши адресу та додавши нового, зберегти ту відкритість, домашність та атмосферу прийняття, за котру ми назавжди пам’ятатимемо і любитимемо нашу Спаську, 6», – кажуть у Living Room. Прощальну вечірку провели 26 серпня.


Формат:
кафе-бар

Де: вулиця Спаська, 6

Facebook

 

Обкладинка: It’s Not The Louvr Gallery Bar