Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

7 барів, які відкрили в Києві у липні

Barout розповідає про сім нових закладів місяця.

«Бальтазар»

«Бальтазар» – це винний бар на Бессарабці, де пропонують простий підхід до вина та страви від шефа, який проходив стажування у шведському ресторані з двома зірками Michelin. Приміщення у підвалі Бессарабського ринку адаптували для 70 посадкових місць, прикрасили інтер’єр меблями від українських дизайнерів і вінтажем. У компактній винній карті позиції від 95 до 200 гривень за келих. До вина пропонують, наприклад, печений ромен, пюре з баклажанів і соняшника. 

Формат: винний бар

Де: Бессарабський ринок, Бессарабська площа, 2

Коли: з 18:00

Instagram

Etc. Food Bar

Формат Etc. визначають як «фудбар»: у закладі вже пропонують повноцінне меню, а незабаром запустять коктейльну карту. Це новий проєкт ресторатора Дениса Мельниченка (Pho.Kiev), який відкрили у колишньому приміщенні моноформату Cesar на Великій Житомирській. У барній карті наразі міцні алкогольні напої, а також вино і сидр. У меню – основні страви, які змінюють щодня, а також супи (95 грн), бурито (119-129 грн) і закуски до вина (109-265 грн).

 

Формат: фудбар

Де: вулиця Велика Житомирська, 26

Коли: 11:00-00:00 (з понеділка по четвер), 11:00-03:00 (п’ятниця), 13:00-03:00 (субота, неділя)
Facebook

Urban Grill Meat & Cider

Urban Grill Meat & Cider називають «першою масштабною сидерією Києва з грильовою лінією завдовжки понад три метри». Це цілодобовий заклад із грилем і сидром від власників пабів «Толстый Лев» і Crazy Jack. Відкрили місце на колишній локації бару Regenschirm. У меню – страви на грилі, бургери, а також кілька видів сидру. Також пропонують кальян.


Формат:
сидерія

Де: вулиця Хорива, 25/12

Коли: цілодобово
Facebook

«Мокрі вуса»

«Мокрі вуса» описують як «український паб». Це новий двоповерховий Fozzy Group (Who & Why, «У хромого Пола», «Старомак») з українським крафтовим пивом, який розташували на колишній локації «Портер Паб» на бульварі Тараса Шевченка. Окрім пива від українських виробників (Varvar, «Дідько», «Правда»), тут пропонують переглядати спортивні трансляції. Наразі заклад працює в тестовому режимі, офіційне відкриття відбудеться 1 серпня.

Формат: «український паб»
Де: бульвар Тараса Шевченка, 1
Коли: 12:00-02:00 (з неділі по четвер), 12:00-03:00 (п’ятниця, субота)
Facebook

«Публіка»

«Ідеальний день починається з кави, а закінчується вином», – кажуть у закладі «Публіка» біля ботанічного саду імені Фоміна. Місце поєднує формати кав’ярні та винного бару. Окрім того, після офіційного відкриття у серпні планують запустити повноцінну барну карту. Наразі заклад працює в тестовому режимі. 

Формат: винний бар і кав’ярня
Де: вулиця Тарасівська, 16
Коли: 09:00-20:00
Instagram

«Кузня ребра та пива»

Як зрозуміло з назви, у «Кузні ребра та пива» спеціалізуються на стравах на грилі та пиві. Зокрема, пропонують реберця, кілька видів пива від українських виробників і міцні напої. У меню – перепілка холодного копчення, чиабата з пастрамі та сир брі фрі. У закладі на Бессарабці на понад 200 посадкових місць кілька зал.

Формат: м’ясний ресторан 

Де: бульвар Тараса Шевченка, 2

Коли: 12:00-00:00
Facebook

Coffee & Wine

Продовження тренду на поєднання форматів кав’ярні та винного бару – у закладі Coffee & Wine на Січових Стрільців. «Ми станемо вашим улюбленим закладом, бо експериментуємо з кавою, наливаємо вина світу, годуємо апетайзерами та дуже любимо гостей», – кажуть у Coffee & Wine. Додають, що пропонують 50 позицій у винній карті. Також в асортиментів міцні напої.

 

Формат: винний бар і кав’ярня

Де: вулиця Січових Стрільців, 48

Коли: 09:00-22:00
Facebook

Фото: обкладинка – Марго Дідіченко для Barout, 1 – Марго Дідіченко для Barout, 2 – Etc., 3 – Urban Grill Meat & Cider, 4 – «Мокрі вуса», 5 – «Публіка», 6 – «Кузня ребра та пива», 7 – Ярослав Друзюк для Barout