Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

7 барів, які відкрили в Києві у лютому

Які бари почали роботу в Києві за минулий місяць? Barout розповідає про нові заклади, які почали працювати в Києві в лютому.

  • Коктейльні бари

Negroni Aperitivo Bar

Де: вулиця Ярославів Вал, 13

Коли: 15:00–23:00

INSTAGRAM

Negroni Aperitivo Bar – перший заклад у Києві із коктейлями від власників одеського Zelda Bar. У барі на Ярославовому Валу пропонують коктейль Negroni та його варіації, подають напої миттєво завдяки крановій системі.

Bar & Campari

Де: вулиця Межигірська, 24

Коли: 19:00-01:00 (з середи по неділю)

Facebook

Bar & Campari – заклад із коктейлями на основі біттера Campari. Простір запустили на нижньому поверсі бару Wood You Like на Подолі. Окрім класичних та авторських коктейлів, тут пропонують зіграти в більярд.

Underhand Bar

Де: вулиця Архітектора Ніколаєва, 7

Коли: 17:00–00:00

FACEBOOK

Underhand Bar – новий коктейльний бар на Троєщині. Працюють в прихованому режимі, готують класичні та авторські коктейлі. Раніше засновники запустили заклад Why Bar на Оболоні.

  • Ресторани з барами

Coco

Coco – новий заклад Ігоря Сухомлина та Валерія Гальперіна (Mimosa Brooklyn Pizza, Fish & Pussycat, «Чайка» ). В основі концепції – нова японська кухня та її бачення від шеф-кухаря Олексія Краковського (Adelle). Наразі працюють виключно за бронюванням заздалегідь з 17:00.

Коктейльний бар TC Pizza

Де: вулиця Гончара, 15/3

Коли: 17:00–00:00

INSTAGRAM

TC Pizza – піцерія біля Золотих воріт, яку відкрили наприкінці 2020 року. У лютому на нижньому поверсі закладу відкрили коктейльний бар. Пропонують карту з восьми авторських коктейлів, кожен з яких присвячених відомому кінооператору: наприклад, Роджеру Дікінсу та Еммануелю Любецкі. За напої відповідають колишні бартендери Hendrick’s Bar Денис Страшук та Олег Перцев.

  • А також

«Футура»

Де: вулиця Софіївська, 11–15

Коли: 15:00–23:00 (будні), 19:00–23:00 (вихідні)

FACEBOOK

«Футура» – новий заклад із баром та ігровим майданчиком в мистецькому центрі Artarea біля Майдану. У буфеті пропонують коктейлі та інші напої, раніше тут працював Modernist Bar.

F Space

Де: вулиця Івана Мазепи, 10-З

Коли: 18:00–23:00 (із середи до понеділка); вівторок – вихідний

FACEBOOK

F Space – простір із подієвим майданчиком та секс-шопом із товарами українських виробників на вулиці Мазепи біля Арсенальної площі. Тут проходять лекції із сексуальної освіти, музичні, фетиш-вечірки та клуб відкритих знайомств. Також готують коктейлі: наприклад, авторський напій під назвою Cuckold Passion.