Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

10 барів, які відкрили в Києві за літо

Barout підбиває підсумки сезону і розповідає про бари, які почали працювати в Києві навесні.

Copperheads

blank

Copperheads – коктейльний бар на провулку Шевченка поряд із майданом Незалежності. Співзасновником закладу є Владислав Ячменьов, який до цього працював у Швейцарії. За коктейльну карту відповідає Ігор Васильченко, який раніше працював у коктейльному барі київського Hilton. Акцент роблять на класичні коктейлі, а бармени спілкуються англійською, німецькою й іспанською мовами.


Де: провулок Шевченка, 13/21

Коли: 17:00–00:00 (із понеділка до середи), 17:00–02:00 (із четверга до неділі)

INSTAGRAM

«Вогник»

blank

«Вогник» – коктейльний бар від власників нового клубу «Арсенал XXII». Працюють у підвальному приміщенні на Арсенальній площі, поряд із клубом. Коктейльну карту розробив старший бартендер Віталій Колпачієв, який має досвід роботи в Alchemist Bar і Hendrick’s Bar. Шеф-кухар «Вогника» – Богдан Лазоренко, який запускав необістро «Асамблея». У п’ятницю та суботу працюють до 06:00.


Де: вулиця Московська, 8

Коли: 18:00–01:00 (з неділі до четверга), 18:00–06:00 (п’ятниця та субота), понеділок – вихідний

INSTAGRAM

«В зюзю»

blank

«В зюзю» – новий бар від власників цілодобового бару «Бездельники». Формат визначають як «уранці інтелігентне бістро, увечері – неінтелігентна чарочна». У меню страви з акцентом на сезонність і локальність, у коктейльній карті – шість коктейлів із літературними назвами на зразок «Дами з собачкою» та «Дракули».


Де: вулиця Володимирська, 69

Коли: 10:00–23:00

INSTAGRAM

Dzerkalo Bar

blank
blank

Dzerkalo Bar – коктейльний бар на Подолі, який відкрили психотерапевт і власник кав’ярні. Пропонують класичні й авторські поєднання напоїв. У закладі в підвальному приміщенні дві зали. 


Де: вулиця Іллінська, 20

Коли: 18:00–02:00

INSTAGRAM

BGRN

blank

BGRN – новий заклад від власників закладу «Хвильовий» на Андріївському узвозі. У приміщенні біля Андріївської церкви два поверхи: перший працює як кафе і бар, а згори облаштували низьку посадку. Серед іншого в меню коктейлі на кранах, натуральне вино та крафтове пиво.


Де: вулиця Андріївський узвіз, 36–В

Коли: 08:30–00:00

INSTAGRAM

Shoom

blank

Shoom – це бар на вулиці Терещенківській біля парку Шевченка. Заклад працює у нічному режимі до 06:00. Раніше в цьому приміщенні запускали заклади «Прописка» та Central Park.


Де: вулиця Терещенківська, 19

Коли: 18:00–06:00

INSTAGRAM

Monobar

blank

Monobar – це бар на Андріївському узвозі неподалік від перетину з Володимирською. Пропонують класичні й авторські коктейлі, гостям не забороняють приносити закуски й страви з собою. Працюють з 18:00 до останнього гостя.


Де: вулиця Андріївський узвіз, 38

Коли: 18:00 – до останнього гостя

INSTAGRAM

KVSK

blank

KVSK – це бар біля кінотеатру «Жовтень», який запустили в одному приміщенні з салоном «Київське бюро краси». За напої відповідає бар-менеджер Володимир Сапегін («Публицист», «Любимый дядя»).


Де: вулиця Костянтинівська, 37–А

Коли: 08:00–23:00

INSTAGRAM

Coffee Records

blank

Coffee Records – кафе на вулиці Костянтинівській поблизу Контрактової площі. За запуск відповідають відкрили засновники чернівецької мережі Gusto Coffee та фахівець з кави Іван Пеньора. Окрім сніданків упродовж усього дня й основних страв, тут готують кавові напої та коктейлі. У коктейльній карті – кілька фірмових напоїв Loggerhead, які передала команда бару.


Де: вулиця Костянтинівська, 2-А

Коли: 08:00–22:00 (із понеділка до четверга), 08:00–22:30 (п’ятниця), 09:00–22:30 (субота), 10:00–21:00 (неділя)

INSTAGRAM

Soska

blank

Soska – демократичний винний бар на вулиці Хорива біля Контрактової площі. Основа концепції – вино, яке швидко подають з кранів за технологією Wine Machine, розроблену Win Bar, Barex і Beer Magnum. «Ми свідомо обрали провокативну назву. Зрозуміло, що спершу з’являються інші асоціації, але ми закладали в назву тільки нашу любов до вина. Можна сказати, що ми її всмоктали з молоком матері. Тому в нашому випадку «соска» – це й провокація, і стьоб, і невід’ємна частина того, з чого починається наше життя», – пояснюють вибір назви в команді. 


Де: вулиця Хорива, 25

Коли: 14:00–01:00

INSTAGRAM

Обкладинка: Євген Карєв для The Village Україна