Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

7 барів, які відкрили в Києві за весну

Barout підбиває підсумки сезону і розповідає про бари, які почали працювати в Києві навесні.

«БарменДиктат» x Khu Yum

blank

«БарменДиктат» x Khu Yum – це оновлення закладу Solod Levantine Grill у ТЦ Silver Breeze на Березняках. Простір на даху об’єднує контактний і сервісний бари від команди «БарменДиктату» під керівництвом шеф-бармена Тараса Бліндера, а також кафе з азійськими стравами від Khu Yum.


Де: ТЦ Silver Breeze, проспект Тичини, 1–В

Коли: 12:00-23:00

INSTAGRAM

The Sinners

blank
blank

The Sinners – бар у прихованому форматі у комплексі Octo Tower на «Кловській». У меню – класичні та авторські коктейлі від бар-менеджера Олександра Демченка (Tin Tin), а також натуральне вино й крафтове пиво. Заклад відкривали під назвою Saints Bar, у процесі назву змінили на The Sinners.


Де: вулиця Мечникова

Коли: 18:00-23:00 (з понеділка по четвер), 18:00-00:00 (з п’ятниці по неділю)

INSTAGRAM

Golda Music Bistro

blank

Golda Music Bistro – перезапуск закладу Golda Pita-Bar на Шота Руставелі. За коктейлі, як і раніше, відповідає Наргіз Ніязова та команда бару Alchemist, але тепер більший акцент роблять на музичну програму: виступи наживо та діджей-сети. У коктейльній карті – коктейлі на честь пісень та альбомів Prince, Джеймса Брауна та Depeche Mode.


Де: вулиця Шота Руставелі, 12

Коли: 08:00-00:00 (будні), 10:00-00:00 (вихідні)

INSTAGRAM

«Вечірній»

blank
blank

«Вечірній» – заклад на колишній локації демократичного бару «Банка» біля парку Шевченка. За бар від рестораторів Дмитра Заходякіна та Аліни Косічкіної («Хлібний», «Редкая птица», Holy Burger) відповідає Артем Лебедєв, який раніше працював у «Ресторанах Гусовських» та «Сім’ї ресторанів Дмитра Борисова». Окрім коктейлів, пропонують безалкогольні напої власного виробництва та крафтове пиво.


Де: вулиця Льва Толстого, 11/61

Коли: 14:00-00:00

INSTAGRAM

Platz Bar

blank
blank

Platz Bar – бар на Контрактовій площі. Коктейльна карта – відповідальність бар-менеджера Віталія Колпачієва, який раніше працював у Hendrick’s Bar та Alchemist. Також запрошують на діджей-сети та вечірки. Раніше тут працював заклад мережі «Банка». Бар запускали під назвою Jagerplatz, після роботи в тестовому режимі її змінили на Platz Bar.


Де: вулиця Спаська, 1/2

Коли: 18:00-00:00 (з середи по неділю)

INSTAGRAM

M69

blank

M69 – бар неподалік від парку Шевченка на вулиці Володимирській. За коктейльну карту відповідає бар-менеджер Яків Полевода (S34). Серед напоїв – авторські коктейлі, витримані на парфумованих чаях французького нішевого бренду State of Mind. Окрім того, в закладу є літній майданчик.


Де: вулиця Володимирська, 69

Коли: 14:00 – до останнього гостя (вівторок-п’ятниця); 16:00 – до останнього гостя (субота);

INSTAGRAM

Vydyh

blank

Vydyh – бар поблизу майдану Незалежності на вулиці Малій Житомирській. Коктейльну карту Vydyh підготував бар-менеджер Роман Кірстя, який раніше працював у київських барах Milano Torino Vermuteria і Pink Freud. Також у Vydyh пропонують страви та кальяни.


Де: вулиця Мала Житомирська, 6

Коли: 11:00-23:00

INSTAGRAM

Обкладинка: Golda Music Bistro