Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

10 барів, які відкрили в Києві взимку

Barout підбиває підсумки сезону, розповідаючи про десятку барів, які відкрили в Києві взимку.

Whisper Bar

Whisper Bar – це коктейльний бар на Великій Житомирській напроти «Косатки». «Whisper Bar – класичний коктейль-бар, з історією та іронією. Це місце для людей, які цінують спокій, які хочуть відпочити від метушні ХХІ століття», – кажуть у барі. Окрім коктейлів, пропонують також сидр власного виробництва. Також тут влаштовують музичні вечори та вечірки.

Формат: коктейльний бар
Де: вулиця Велика Житомирська, 26
Коли: 18:00-00:00 (з понеділка по четвер), 18:00-03:00 (п’ятниця-субота)
Instagram

Veterano Bar

Veterano Group – це компанія, що об’єднує бізнеси, засновані ветеранами АТО. У мережу входять 11 піцерій Pizza Veterano, 16 кав’ярень Veterano Coffee, моноформат Veterano Brownie та охоронна компанія Veterano Guard, а тепер і бар. Розташували Veterano Bar в одній із зал піцерії Pizza Veterano на вулиці Софіївській біля Майдану. У коктейльній карті, наприклад, напої під назвами Donetsk Sour і Crimea. 

 Також ми розповідали про бартендера Veterano Bar Ярослава Фетісова в рубриці «Бармен тижня».

Формат: коктейльний бар
Де: Pizza Veterano, вулиця Софіївська, 8
Коли: 11:30-22:30 (з неділі по четвер), 11:30-23:00 (п’ятниця та субота)
Facebook

Charles Baker Speakeasy Bar

Charles Baker Speakeasy Bar – це прихований бар у приміщенні ресторану грузинської кухні «Ой, мамо, це було в Тбілісі!» на «Олімпійській». «Тільки не думайте, що ви так просто можете прийти – це ж секретний бар. […] Це приватний клуб, тому для його відвідування ви маєте стати членом клубу», – розповідають у закладі, названому на честь дослідника культури алкоголю та автора книги The Gentleman’s Companion Чарльза Бейкера. Детальніше про те, як потрапити в бар, ми розповідали тут.

Формат: спікізі
Де: «Ой, мамо, це було в Тбілісі!», вулиця Велька Васильківська, 63
Коли: 18:00 – до останнього гостя
Facebook

«ГдеБар»

«ГдеБар» – це бар на розі вулиць Володимирської та Саксаганського. У закладі пропонують коктейлі за демократичними цінами, а в інтер’єрі зробили ставку на ідею з дверима. За «ГдеБар» відповідає Олексій Котік – бар-менеджер ресторану Tin Tin і колишній бармен Gimlet. Наразі бар працює в тестовому режимі.

Формат: коктейльний бар
Де: вулиця Володимирська, 82-А
Коли: 15:00-23:00 (з неділі по четвер), 15:00-02:00 (п’ятниця та субота)
Facebook

Ivy Bar

Ivy Bar – це новий заклад від власників подільського бару Grails біля ботсаду Фоміна. Тут пропонують класичні коктейлі й авторські твісти, а також проводять вечірки.

Формат: коктейльний бар
Де: вулиця Назарівська, 9
Коли: 18:00-02:00 (середа і четвер), 18:00-04:00 (п’ятниця, субота й неділя)
Facebook

We:Vinyl

We:Vinyl – це кав’ярня і бар на Саксаганського. «Це заклад європейського формату, коли під вінілові платівки обідня кава переростає у вечірній коктейль», – описують місце власники. У закладі щовихідних проводять вечірки з діджеями, а також гостьові зміни бартендерів.

Формат: бар і кав’ярня
Де: вулиця Саксаганського, 27-Г
Коли: 10:00-23:00 (з понеділка по четвер), 10:00-00:15 (п’ятниця та субота), 10:00-23:45 (неділя)
Facebook

Naglec

Заклад Naglec поєднує формати ресторану і коктейльного бару, відкрили його на вулиці Саксаганського неподалік від універмагу «Україна». «Залітай до нас на гастрономічні оргазми від шефа та хвилюючі коктейлі від бармена», – кажуть у закладі. У коктейльній карті Naglec – понад 25 коктейлів. Наприклад, пропонують класичні коктейлі Vesper Martini і Martinez, а також Churchill Old Fashioned з віскі Wild Turkey, настояним на сигарах.

Формат: кав’ярня і бар
Де: вулиця Саксаганського, 145
Коли: 09:00-23:00
Facebook

Dux

Dux – це бар від власників пабу Drunken Monkey та пивоварні KF Brewery на колишній локації Living Room біля Контрактової площі. Пропонують міцні напої, крафтове пиво та закуски. У майбутньому заклад перейде на цілодобовий режим роботи.

Формат: бар і крафтовий паб
Де: вулиця Спаська, 6
Коли: 12:00-02:00 (тестовий режим)
Facebook

Black Out

Black Out – це бар на Контрактовій площі, що відкрили на колишній локації закладу «Теремок». Тут пропонують напої на основі настоянок власного виробництва, коктейлі та пиво.

Формат: бар 
Де: вулиця Костянтинівська, 4
Коли: 16:00-02:00 (з неділі по четвер), 16:00-04:00 (п’ятниця та субота)
Facebook

Zweig

Zweig –  це заклад у колишньому приміщенні заводу «Арсенал», що поєднує формати бару та бістро. «Насамперед це бар. Але ми розташовані в центрі міста, поряд туристичні потоки та офіси, тому була потреба зробити заклад зручним для гостей протягом цілого дня». Концепцію Zweig побудували навколо образу письменника Стефана Цвейга. У закладі кажуть, що поділяють цінності та стиль життя автора «Нетерпіння серця», а також його космополітизм. Бар запускає Віктор Правосудов (goodwine), бар-менеджером закладу є Нікіта Полозов (Podil East India Company). Наразі заклад працює виключно за запрошеннями, відкриють для всіх охочих його 20 березня.

Формат: бар-бістро 
Де: вулиця Московська, 8
Коли: 08:00-23:00 (з понеділка по четвер), 08:00 – до останнього гостя (п’ятниця), 10:00 – до останнього гостя (вихідні)
Instagram

Обкладинка: Євген Карєв для The Village Україна