Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

15 українських барменів року: підсумки року в рубриці «Бармен тижня»

Barout підбиває підсумки 2019 року у рубриці «Бармен тижня», що знайомить вас із обличчями барної індустрії та барної культури України. 

Богдан Бурковецький

(«1818», Parakalo)

blank

Богдан Бурковецький – бар-менеджер двох барів у готельному комплексі Bursa, руфтоп-бару «1818» і музичного бару Parakalo.

Цитата: «Найкращим учителем завжди був і залишається гість».

Валерій Пронькін

(Talkies Bar)

blank

Валерій Пронькін – бар-менеджер закладу Talkies Bar на Подолі. 

Цитата: «Чому я стою за баром? Для мене це можливість налаштувати прямий контакт із гостем. Шеф-кухар теж може спілкуватися з гостями. Але бармен це робить завжди».

Ростислав Дао

(Milano Torino Vermuteria)

blank

Ростислав Дао – бармен першої української вермутерії Milano Torino Vermuteria

Цитата: «Усе, що ми робимо в барі – це для гостей. Тому гостинність – у першу чергу, навколо неї треба вибудовувати все інше».

Назар Макаров

(Barvy, FULL Bar)

blank

Назар Макаров – бар-менеджер ресторану української кухні Barvy та нового бару FULL Bar, а також переможець World Class Ukraine 2018.

Цитата: «У 14 років я вже гортав “Біблію бармена”, а в 17 став за бар – коли мені ще й наливати не можна було».

Марина Левадна

(Gol’da Pita-Bar)

blank

Марина Левадна – бар-менеджерка закладу Gol’da Pita-Bar від власників Alchemist. 

Цитата: «”Бабай Бар”, Pivna Duma, Sky Bar, “Свинья Бар”, Hyatt, “Вейлюр”, Mai-Tai, “Сорри, бабушка!”, «Сейф», Beef – я встигла попрацювати у багатьох закладах. Але, якщо відверто, до недавнього часу для мене це була просто робота. […] Усвідомлення, що це професія, яка перетворилася для мене на стиль життя, прийшло лише нещодавно. Це дозволило отримувати задоволення від роботи».

Ярослава Кизима

(Closer, Savage Food)

blank

Ярослава Кизима – барменка артцентру Closer і вегетаріанського кафе-бару Savage Food. 

Цитата: «Що таке атмосфера в бар? Усе починається з дверей – у прямому сенсі. Незвичність ручки чи входу; людина, яка зустрічає; освітлення в залі та над баром; меню; музика; стілець, на якому сидиш; та ще дуже багато чого. Але найголовніше – це команда!».

Ашот Галстян

(«БарменДиктат»)

blank

Ашот Галстян – шеф-бармен «БарменДиктат», який нещодавно також запустив «бар у барі» Ghost Station.

Цитата: «Коктейль чи гостинність? Там, де не готують хороші коктейлі, завжди можна замовити віскі. Маю надію, там знайдеться чиста склянка».

Ілля Трубіцин

(11 Mirrors)

blank

Ілля Трубіцин – бармен закладу 11 Mirrors Rooftop Restaurant & Bar і переможець конкурсу Bar Spirit Cup 2019

Цитата: «Значно смачніше п’ється «нормальний» коктейль у комфортній і приємній атмосфері, ніж «ідеальний» коктейль в оточенні кислих облич».

Орест Середяк

(Hendrick’s Bar)

blank

Орест Середяк – бармен Hendrick’s Bar, який до цього працював у львівському барі Libraria.

Цитата: «Коли я вперше став за барну стійку, більше не хотілося шукати щось інше – просто відчув себе «у своїй тарілці». Стою за барною стійкою і пов’язав з тим життя, бо це динамічна і цікава робота, постійно з’являється щось нове, завжди є можливість розвиватися і створювати щось незвичне. І, звісно, це люди, спілкування з якими надихає і дає поштовх не зупинятись».

Поліна Кірдогло

(Forever Young, Fishkultura)

blank

Поліна Кірдогло – бар-менеджерка ресторану Forever Young та нових проєктів рестораторів Ігоря Сухомлина та Валерія Гальперіна.

Цитата: «Ніколи цього не усвідомлювала повністю, але мені завжди хотілося спробувати себе за барною стійкою. Мені здавалося, що це повинно було бути неймовірно круте відчуття – коли на тебе дивиться вся зала і ти стаєш людиною, яка створює атмосферу навколо».

Олексій Котік

(Tin Tin)

blank

Олексій Котік – колишній бар-менеджер Gimlet, який тепер працює у ресторані Tin Tin і готує відкриття закладу «ГдеБар».

Цитата: «Я дарую людям задоволення та емоції, за якими вони і приходять в бар. Це можна назвати ковтком натхнення і щастя. А я, у свою чергу, отримаю від цього задоволення – коли даю гостям те, чого вони хочуть. Мій головний девіз: “Усім добре – і мені добре”».

Олег Шипоша

(Wine Love)

blank

Олег Шипоша – бар-менеджер ресторану Wine Love, який раніше працював у закладах Milk Bar, «Жизнь замечательных людей» і «Культурный клуб».

Цитата: «Щирість – головний інструмент створення атмосфери у будь-якому місці. Щирість – це те, що відрізняє людей, які отримують задоволення від своєї роботи, від тих, хто приходить на зміну виключно заради грошей».

Роман Стадник

(Beatnik Bar)

blank

Роман Стадник – бар-менеджер та ідейний натхненник закладу Beatnik Bar, який у 2019 році перевезли з Харкова в Київ.

Цитата: «Зараз уже чітко можу сказати, що я на своєму місці і краще цієї професії для себе не бачу. Адже вона дає безмежні можливості для самореалізації.

Павло Римарев

(Om Nom Nom)

blank

Павло Римарев – бармен львівського закладу Om Nom Nom.

Цитата: «Гостю повинно бути смачно і зрозуміло, ми повинні супроводжувати його в алкогольному світі та ділитися знаннями, даруючи нові емоції. А решту можна залишити для барних конкурсів».

Вадим Птиченко

(«Протагонист»)

blank

Вадим Птиченко – бармен харківського заклад «Протагонист», що поєднує формати кафе, бару і кав’ярні.

Цитата: «Мені подобається відчувати атмосферу, бути її частиною, спостерігати за нею. Та й виходить це в мене краще за все інше».