Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Бармен тижня. Ашот Галстян («БарменДиктат»)

Barout продовжує рубрику «Бармен тижня», у якій знайомить вас із обличчями барної індустрії та барної культури України. У новому випуску – шеф-бармен «БарменДиктат» Ашот Галстян, який із командою нещодавно ввів нове меню коктейлів, присвячене українській осені.

Ти пам’ятаєш перший хороший коктейль у своєму житті? Де це було? Хто його приготував? Це був Old Fashioned в барі при готелі у Зальцбурзі. Мені його приготував сивий джентльмен, одягнений у фрак.

Чи був один чіткий момент, коли ти вирішив стати барменом? Чому ти вирішив пов’язати своє життя з цією професією? Я якраз у цьому моменті.

У тебе є вчитель/вчителі у барній сфері? Хто найбільше вплинув на тебе як професіонала? Еля Михайленко – моя провідниця у це мистецтво.

Коктейль чи гостинність? Як витримувати цей баланс? Гостинність! А там, де не готують хороші коктейлі, завжди можна замовити віскі. Маю надію, там знайдеться чиста склянка.

Який найбільш недооцінений коктейль/напій? Який коктейль/напій найбільш переоцінений? Недооцінений – Whiskey Highball. За суттю це віскі із водою, але приготований дуже витончено. Переоцінених коктейлів немає. Кожен смак – це Смак.

Що таке «атмосфера» у барі? Які її складники? Певно, мова йде про хорошу атмосферу. Тому що атмосфера є у кожному барі, просто інколи це – атмосфера бездушності, імітації атмосфери. Думаю, складники атмосфери вирахувати не завжди легко, атмосфера – це обертон над мелодією бару.

Яке найбільш трешове замовлення, яке тобі робив гість? Чи пускав ти колись гостя за бар, якщо про це просили? «Чотирний» Old Fashioned. Який замовили після двох подвійних. Гості за бар [у моїй практиці] заходили двічі – для фото із командою.

Розкажи найсмішнішу історію, яка в тебе була за баром. (У тебе точно є хоча б одна.) Чоловік заліз на барну стійку, повз по ній і намагався з’їсти свічки. Це була треш комедія!

Назви топ-3 найкращі, на твій погляд, бари Києва – крім того, у якому працюєш. Київ – топ-місто топ-барів. Рахувати важко!

Три найкращі бари світу, у яких ти встиг побувати. Три бари, у яких ти мрієш випити. Був у Cinco Lounge (Ліссабон), Buck and Breck (Берлін) і Dry Martini (Барселона) – назви-легенди. Хочу пити абсент із шампанським в Cafe de la Rotonde, що був відкритий на початку XX століття і де збиралася творча еліта Парижа та всієї Європи.

Обкладинка: Ірина Тимошенко