Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Bartender School by Bacardi-Martini разом з Barout запускають всеукраїнський тур школи барменів та офіціантів: де і коли

Barout у колаборації з Bartender School by Bacardi-Martini запускають першу в Україні школу для барменів і офіціантів BSBM & BAROUT TOUR. Тур з освітньою програмою пройде з 12 серпня по 16 вересня в п’яти містах Одесі, Харкові, Львові, Дніпрі та Києві. Куратор проєкту Артем Скапенко, співзасновник бару Loggerhead та Barout. 

Тури Україною з освітньою програмою були й до нас, але головна наша відмінність – це максимальна залученість спільноти.

Для того, щоб її охопити, ми зібрали команду найвпливовіших спікерів зі всієї країни, які представляють коктейльну культуру та сферу гостинності, прямо формуючи її розвиток.

Щоб здійснити задумане, ми об’єдналися з прогресивним брендом, який вже проводив івенти у цьому напрямку і робить вклад у розвиток індустрії. Так і народилася ідея зробити тур разом з Bacardi-Martini, адже в них є своя школа Bartender School by Bacardi-Martini

– розповідає Артем Скапенко.

Сфера гостинності стрімко розвивається в Україні. Відкривається велика кількість закладів з унікальною концепцією, ексклюзивним дизайном та прогресивним підходом до комунікації з гостем. Представники галузі об’єдналися, щоб поділитися своїм безцінним досвідом, навчити та надихнути. Нам, як Bartender School by Bacardi-Martini, важливо підтримувати локальні таланти. Саме тому ми обрали зірок української індустрії HoReСa для спільного освітнього туру по п’яти містах України. У кожному місті є своє ком’юніті, якому ми хочемо допомогти розвиватись. У Bacardi-Martini є можливість масштабувати ті круті речі, які бармени та офіціанти роблять для вузької аудиторії

– розповідають представники компанії.

Школа барменів і офіціантів проходитиме у кожному місті один день та на двох локаціях. З 10:00 до 16:00 учасники можуть відвідати лекції шести топових професіоналів у галузі громадського харчування, серед яких Назар Макаров, Людмила Скіценко, Іван Рак, Іван Носко, Антон Бірюков, Володимир Мельник, Степан Цуцман, Олександр Скубач.

Спікери розкажуть, про те, як стати власником бару та правильно організувати бізнес, як інновації впливають на індустрію, як створити власний бренд та багато іншого. Кожен виступ буде супроводжуватися презентацією. Наприклад, Ігор Бровко, бар-менеджер «Время Restaurant Distillery», «Elixir», Trade Ambassador Bacardi-Martini Ukraine та «алкогольний ботанік», готує нестандартний формат лекції у вигляді квізу з запитаннями про один з найцікавіших ботанікалів – ялівець, де найактивніші учасники отримають подарунки. Назар Макаров, переможець східноєвропейського фіналу Drinks Come True by Bombay Sapphire 2019, шеф-бармен MAD Bars House, виступить з лекцією «Бармен-бренд», де розкаже, як сформувати правильний імідж.

Це короткий інтенсив, який може дати учасникам колосальну наснагу на створення власного бренду, плану розвитку на найближчі роки. Ідея школи – показати, як це все реалізувати на практиці
– каже Артем Скапенко

Після теоретичної частини на учасників школи та тих, хто любить «правильні» коктейлі з насиченим смаком, гарною подачею та цікавою ідеєю, чекає розслаблююча атмосфера гестбартендингу. Спікери будуть готувати фірмові коктейлі на основі преміального джину Bombay Sapphire. Це гарна можливість поспілкуватися з лекторами у неформальній атмосфері та поставити їм питання, на які не встигли отримати відповіді під час першого блоку школи. 

Участь у школі барменів та офіціантів BSBM & BARОUT TOUR безкоштовна, для цього треба подати заявку через гугл-форму на подію у кожному окремому місті. Захід розрахований на 100 слухачів.

Розклад:

12.08

Одеса, локація: лекції Premier Hotel Odesa, гестбартендинг «Брик» 

19.08

Харків, локація: лекції «Фабрика», гестбартендинг «Коктелька»

26.08

Львів, локація: лекції MAD, гестбартендинг MAD ROOF

02.09

Дніпро, локація: лекції 1920, гестбартендинг Old Pal

16.09

Київ, локації оголосять згодом

Матеріал підготовлено за підтримки преміального джину