Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Школа для барменів та офіціантів Bartender School by Bacardi-Martini (BSBM) & BAROUT TOUR відбудеться в Києві: якою буде фінальна подія

Тур школи барменів та офіціантів BSBM & BAROUT TOUR від Barout та Bartender School by Bacardi-Martini (BSBM) завершується заходом у Києві. Раніше спікери відвідали Одесу, Харків, Львів і Дніпро

16 вересня з 10:00 у просторі Creative Quarter, що знаходиться у БЦ Gulliver, своїм досвідом з учасниками події поділяться представники індустрії гостинності: шеф-бартендер MAD Bars House Lviv Назар Макаров, бренд-бариста мережі «ХЛБНЙ» Слава Бабич, шеф-бармен Avalon Projects Олексій Шерстньов, бар-менеджер Who & Why Drinkery Олександр Скубач та інші. Модератором події буде переможець Bar Spirit Cup 2019 та бренд-амбасадор Bacardi-Martini Ukraine Ілля Трубіцин. 

О 20:00 всіх любителів невимушеної атмосфери та авторських коктейлів на основі джину чекають на гестбартендинг у барі «Вогник», який розташований у підземній частині заводу «Арсенал». Вечір розпочнеться з закусок, велкам-дрінків на основі джину Bombay Sapphire та діджей-сету від Pavel Plastikk та Philipp Markovich.

Програма лекцій:

Олексій Шерстньов, Trade Ambassador Bacardi-Martini Ukraine та шеф-бармен Avalon Projects, виступить з лекцією-квізом «Ялівець – король всіх ботанікалів?». Учасники дізнаються історію виникнення рослини, її якості та вплив на джин. Також Олексій розповість про ботанікали на прикладі Bombay Sapphire. 

Участь у школі барменів та офіціантів BSBM & BARОUT TOUR безкоштовна, для цього треба подати заявку на подію через гугл-форму. Захід розрахований на 100 слухачів.

Адреси:

з 10:00 до 16:00

освітня програма у Creative Quarter, БЦ Gulliver, Вежа А, Спортивна площа, 1а

з 20:00

 гестбартендинг у барі «Вогник», вулиця Московська, 8

Перший в Україні тур з освітньою програмою BSBM & BAROUT TOUR проходить з 12 серпня по 16 вересня в п’яти містах Одесі, Харкові, Львові, Дніпрі та Києві.

Матеріал підготовлено за підтримки преміального джину