Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

10 закордонних барних виставок, які варто відвідати в 2020 році

Barout розповідає, які події барної індустрії не варто пропускати цього року.

Vinexpo

Одну з найбільших виставок вина та міцних напоїв Vinexpo проводять з 1981 року у Бордо, а цьогоріч вона вперше відбудеться в Парижі – у партнерстві з виставкою Wine Paris. У межах експозиції виділять окрему програму Be Spirits, присвячену міксології та барній культурі. Також протягом року Vinexpo організують в Нью-Йорку (2-3 березня), Гонконгу (26-28 березня) і Шанхаї (21-23 жовтня). Окрім того, організатори вперше проведуть захід Vinexpo Explorer, у якому привернуть увагу до одного регіону-виробника вина.  

Коли: 10-12 лютого
Де: Париж (Франція), Paris Convention Centre (Porte de Versailles)
Facebook

Lisbon Bar Show

Lisbon Bar Show – найбільше барне шоу Португалії та одне з найбільших у Європі. У 2020 році його проведуть на новому майданчику – на 3 800 квадратних метрах Altice Arena. Серед особливостей програми – власна премія, яка визначає найкращих барменів на національному та міжнародному рівні. 

Коли: 19-20 травня
Де: Ліссабон (Португалія), Altice Arena
Facebook

Bar Convent Brooklyn

Bar Convent Brooklyn – це захід у Нью-Йорку, присвячений виключно індустрії міцних напоїв і барів. «У 2020 році ви можете чекати на ще більше продуктів, брендів та активацій. Запрошуємо професіоналів сфери барів та міцних напоїв дізнатися про нові тренди, техніки та продукти», – анонсують організатори. Додають, що в програмі, як завжди, будуть презентації, лекції та панельні дискусії з провідними експертами галузі. У свою чергу, серед учасників виставки надають перевагу преміальним крафтовим брендам. Також Bar Convent у 2020 році вдруге проведуть в бразильському місті Сан-Паулу (15-16 червня).

Коли: 9-10 червня
Де: Нью-Йорк (США), Brooklyn Expo Center
Facebook

Даніл Невскі (Сocktails For You): Головна перевага Bar Convent Brooklyn – це Нью-Йорк. Якщо тобі не сподобалася виставка, завжди можна піти і пройтися по місцевих барах. […] Відчути атмосферу, походити по старих барах, подивитися, які там клієнти, як вони замовляють.

Едді Рудзінскас (Сocktails For You): Шоу настільки велике, що неможливо побачити все. Це барне шоу, яке підходить для дистриб’юторів – це можливість зустріти усіх, хто тобі потрібен, в одному місці.

Imbibe LIVE UK

Imbibe Live – це подія від медіа Imbibe, яку називають «найбільшою в Європі виставкою, присвяченою ресторанній сфері». «Від сомельє до покупців, від менеджерів до власників барів і бартендерів – це подія в індустрії, яку не варто пропускати», – кажуть організатори про захід у Лондоні. Imbibe Live 2020 року стане першою виставкою після виходу Великої Британії з Європейського Союзу.

Коли: 29-30 червня
Де: Лондон (Велика Британія), Olympia London
Сайт

Tales of the Cocktail

Відео Tales of the Cocktail 2019

Tales of the Cocktail проводять з 2002 року. «Це щорічне зібрання, яке водночас є конференцією про коктейлі та родинною зустріччю. Цьогоріч ми знову запланували семінари, дегустації, змагання та нетворкінг, які покажуть все, на що здатна наша індустрія», – кажуть організатори. Окрім того, у межах виставки відбудеться нагородження найкращих брендів і барменів року за версією премії Spirited Awards.

Даніл Невскі (Сocktails For You): Чому варто їхати на Tales of the Cocktail? Усе дуже просто – це виставка, куди приїжджають абсолютно всі. Тут найкращі бренди, найкращі бармени і найкращі вечірки. До того ж Новий Орлеан – це дуже цікаве місто, яке не схоже на будь-яке інше.

Раніше ми показували, як пройшов Tales of the Cocktail 2019.

Коли: 21-26 липня
Де: Новий Орлеан (США)
Facebook

Prague Bar Show

Prague Bar Show – головна барна подія Чехїі, співорганізатором якої є журнал Barlife. Як і інші заходи формату, в першу чергу це подія для представників індустрії гостинності. Проведуть виставку 2020 року на новій локації – в Народному домі, історичній будівлі початку ХХ століття. В освітній програмі, включно з лекціями та семінарами, використовують виключно чеську мову. 

Також 20 вересня барне шоу проведуть у столиці Словаччини Братиславі.

Коли: 22 вересня
Де: Прага (Чехія), Narodni dum na Smichove
Facebook

Roma Bar Show

Roma Bar Show – головна барна подія Італії. Окрім власне барів, на виставці традиційно представляють індустрії кави та пива. Особливістю Roma Bar Show 2019 стало так зване «Мексиканське містечко», де представили головні здобутки крафтових індустрії текіли та мескалю.

Коли: 5-6 жовтня
Де: Рим (Італія), Palazzo dei Congressi
Facebook

London Cocktail Week

London Cocktail Week називають «найбільшим міським тижнем коктейлів у світі». Торік захід відсвяткував десятий ювілей, а до ініціативи з фірмовими коктейлями по 6 фунтів приєдналися понад 300 барів у столиці Великої Британії. У 2020 році обіцяє стати ще масштабнішим – і за кількістю закладів, і за учасниками на основній локації The Cocktail Village.

Також варто звернути увагу на тижнів коктейлів в Амстердамі (16-22 березня) та Мадриді (25-31 жовтня).

Коли: 5-11 жовтня
Де: Лондон (Велика Британія)
Сайт

Bar Convent Berlin

Bar Convent Berlin – одне з найбільших барних шоу Європи. У 2020 році виставка змінить локацію: новим комплексом стане комплекс Berlin ExpoCenter City з основною локацією у колишній будівлі радіостанції. Тема цьогорічного шоу – City Life Spirits. У такий спосіб організатори хочуть ще більше інтегрувати Bar Convent Berlin у міський простір і барну культуру столиці Німеччини. Очікується, що захід відвідають учасники з понад 80 країн.

Ірина Машихіна: Чому молоді українські бартендери повинні відвідувати головні барні шоу світу на зразок BCB? Думаю, кожен молодий бармен, якщо він хоче прогерсувати в професії, повинен використовувати всі можливості отримати нові знання. Bar Convent Berlin – це величезна виставка. Тут можна познайомитися з багатьма цікавими людьми, це неймовірний досвід для кожного молодого фахівця. 

Раніше Barout показував, як пройшов Bar Convent Berlin 2019.

Коли: 12-14 жовтня
Де: Берлін (Німеччина), Brooklyn Expo Center
Facebook

Athens Bar Show

Athens Bar Show торік відсвяткував 10-ту річницю, а відвідали головну барну подію Греції близько 10 000 людей. «Ми чекаємо на вас, якщо ви професійний бармен, бар-менеджер, власник бару, імпортер чи дистриб’ютор, а також початківець індустрії гостинності», – кажуть організатори. Барне шоу в Афінах зазвичай закриває каленедар великих барних подій року.

Філіп Дафф: Я був ще на першому Athens Bar Show десять років тому. Це неймовірне шоу, тут побудували ціле селище для представників нашої справи – від стендів до платформ для семінарів. Наскільки я розумію, шоу в Афінах більше за Lisbon Bar Show, а отже це друга за розміром профільна виставка у Європі після Берліна. Уже цього було б достатньо, але тут ще й якісна освітня програма.

Пітер Дореллі: Чим мені подобається Athens Bar Show? Тут завжди гарна погода. А сонце завжди сприяє тому, щоб у всіх на обличчях були усмішки. До того ж це подія для молодих людей. Власне, Афіни є дуже молодим та енергійним містом, також тут працюють одні з найкращих барів у світі. Тут є унікальна барна культура – і приємно спостерігати, як вона росте.

Бабіс Каідалідіс (Athens Bar Show): Чому молодим барменам слід відвідувати барні шоу? Передусім – через освітню програму. Ми хочемо, щоб наші гості надихалися найкращим досвідом роботи барменів, як свого часу нашу команду надихали Bar Convent Berlin. Пригадую, як я вийшов з першого семінару в Берліні іншою людиною. Я зустрів легенд цієї індустрії – Сальваторе Калабрезе, Дейл Дегрофф, Ангус Вінчестер, Філіп Дафф тощо. Ці лекції зробили мене кращим професіоналом. І це саме я хочу передати молодим барменам

Раніше Barout розповідав про Athens Bar Show 2019 у репортажі з місця подій та спілкувався з організатором шоу Бабісом Каідалідісом.

Коли: 10-11 листопада
Де: Афіни (Греція), Technopolis
Facebook

Обкладинка: Bar Convent Berlin