Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

12 вечірок на День бармена і вихідні

Barout розповідає, як провести вечори середи, четверга, п’ятниці та вихідних – зібрали головні барні події міста.

Середа


Who & Why Drinkery

У цю середу в Who & Why наливатиме Анна Горкун – вона керує відділом контенту та SMM у «Всі. Свої». «Може підказати, як зняти коктейль, щоб набрати більше лайків та коментарів, точно знає, яку медовуху любить Павло Зібров і як вмовити його заспівати арію Містера Х для стриму в Instagram», − розповідають в барі. Анна робитиме коктейлі на основі маракуйї: наливатиме Anna’s Passion, Sabai Sabai та Hanoi Evening.

Коли: середа, 5 лютого, 19:30-01:00
Де: Who & Why, вулиця Ярославів Вал, 21а/20
Facebook

Четвер


«Алхімік»

Святкувати міжнародний день бармена запрошують в бар «Алхімік». «Бармен − одна з найбільших загадок цивілізації. Ніхто не знає, звідки вони беруться, чим хороший бармен відрізняється від поганого і, власне, взагалі – що таке ця міксологія», − кажуть в барі. Цього вечора в барі гратиме гурт «Хороший Плохой Злой», а гостьовим діджеєм буде Андрій Savethetuna.

Коли: четвер, 31 січня, 6 лютого, 21:00-3:00
Де: Alchemist Bar, вулиця Шота Руставелі, 12
Facebook

Podil East India Company

День бармена святкуватимуть і в Podil East India Company, де замість барменів коктейлі робитимуть гості закладу. «Бар захоплять Крістофер Міллер і Ден Пелещук. Робитимуть все, що їм заманеться: коктейлі, музика, жарти − все буде їхнє!» − пояснюють в барі.

Коли: четвер, 6 лютого, 20:00-22:00
Де: Podil East India Company, вулиця Межигірська, 9
Facebook

«БарменДиктат»

«БарменДиктат» також кличе на святкування дня бармена. У це «п’яне свято» обіцяють пригощати випивкою, а ще подарунки та сюрпризи.

Коли: четвер, 6 лютого, 19:00-02:00
Де: «БарменДиктат», вулиця Хрещатик, 44
Facebook

Gol’da Bar

На честь дня бармена вечірку влаштовують у Gol’da Pita-Bar. Цього разу за баром спеціальні коктейлі наливатиме Максим Цибрій − директор департаменту консалтингу та франчайзингу в «Сім’ї ресторанів Діми Борисова», який вже 20 років працює у ресторанному бізнесі.

Коли: четвер, 6 лютого, 20:30-00:00
Де: Gol’da Bar, вулиця Шота Руставелі, 12
Facebook

«Бездельники»

Ностальгійну і красиву вечірку влаштовують у «Бездельниках». Готують спеціальне меню, коктейлі від бармена Андрія Тютюнника та музику від Ірини Розумної.

Коли: четвер, 6 лютого, 20:00-23:00
Де: «Бездельники», вулиця Саксаганського, 38
Facebook

П’ятниця


White Noise (Bursa)

Вініловий вечір з вином влаштовують у White Noise. «Щось нове: вина, багато нових вин. Червоні, білі, сухі, солодкі, з ароматами квітів та гуави. Зі смаками слив, грейпфрутів, яблук», − кажуть в закладі. Для вечірки готують окрему залу, у якій розповідатимуть про вина, сорти та регіони, а також представлять нову винну карту.

Коли: п’ятниця, 7 лютого
Де: Bursa, White Noise, вулиця Костянтинівська, 11
Facebook

«Хвильовий»

«Хвильовий» кличе на дівочу п’ятницю: резидентка бару Катерина Макідо та київська діджейка Стесса Міллер гратимуть різножанрову електроніку, маямі бейс та тех-хаус.

Коли: п’ятниця, 7 лютого, 22:00-04:00
Де: «Хвильовий», вулиця Верхній Вал, 18
Facebook

We.Vinyl

Діджей Влад Фісун гратиме у барі We:Vinyl уже в цю п’ятницю. Він резидент DJBuro, музичний експерт та майже 25 років за вінілом. «Вечір обіцяє бути вражаючим: він візьме свої кращі платівки, добряче відіграє на них для наших гостей, а потім деякі можна буде придбати», − додають у барі.

Коли: п’ятниця, 7 лютого, 20:00-23:00
Де: We:Vinyl, вулиця Саксаганського, 27-Г
Facebook

Субота


Gram

Gram кличе на вечірку в цю суботу. «Скучили за солодким? Поповнимо енергетичні запаси сакральним сенсом музики та звуковими десертами на Tasty Sound», − кажуть у барі. За музику відповідатимуть Danny Boy зі спеціальним гостем Ser Shugga.

Коли: субота, 8 лютого, 22:00-3:00
Де: Gram, вулиця Січових Стрільців, 21
Facebook

Неділя


Like A Local’s Wine Bar

Like A Local’s Wine Bar влаштовує музичний вечір на Подолі. Обіцяють душевний вечір з вином, гітарою та піснями Billie Eilish, Ed Sheeran, «Ляпис Трубецкой» та Івана Дорна.

Коли: неділя, 9 лютого, 20:00
Де: Like A Local’s Wine Bar, вулиця Спаська, 5
Facebook

Pink Freud

«Джазу багато не буває!», − вважають у барі Pink Freud і влаштовують недільний джазовий вечір. Послухати класичний американський джаз чи бразильську босанову можна буде у виконанні Core Trio.

Коли: неділя, 9 лютого, 19:00
Де: Pink Freud, вулиця Нижній Вал, 19
Facebook

Авторка: Іра Лесишин