Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

П’ятниця 13-го і диско: що робити на вихідних

Barout розповідає, як провести вечори четверга і п’ятниці та вихідні – зібрали головні барні події міста.

Вініл у «Бездельниках»

У барі «Бездельники» влаштовують вечірку «Сила винила»: платівки з диско і хаусом ставитиме діджей Алекс Фрей. У п’ятницю у барі також вечірку MaVibes, гратимуть Артем Черос та Артем Волик.

Де: «Бездельники», вулиця Саксаганського, 38
Коли: четвер, 12 грудня, 22:00-01:00
Facebook

Іспанська музика в Pink Freud

Щочетверга у Pink Freud влаштовують вечори латиноамериканської музики. «Їхні спекотні голоси переплітаються і проникають в глибини підсвідомості, розганяють кров і змушують серце битися в латиноамериканському ритмі», − кажуть у барі. Послухати гру на гітарі пропонують під коктейлі з авторського меню.

Де: Pink Freud, вулиця Нижній Вал, 19
Коли: четвер, 12 грудня, 19:00
Facebook

Venerdi Santo у «Хвильовому»

Вечірку на п’ятницю тринадцятого влаштовують у барі «Хвильовий». «До вас прийшло професійне свято − погана п’ятниця 13-го. Себто будемо модні та брутальні бандити!», − розповідають у барі. У вечір п’ятниці у «Хвильовому» гратимуть Dinastia та Alan.

Де: «Хвильовий», вулиця Верхній Вал, 18
Коли: п’ятниця, 13 грудня, 22:00-04:00
Facebook

Pysk Special у Gram

У п’ятницю тринадцятого «аудіофільний бар» Gram перетвориться на нічний клуб з динамічним світлом, спеціальним декором та клубною музикою. Платівки ставитимуть діджеї Pavel Plastikk та Paul Thompson.

Де: Gram, вулиця Січових Стрільців, 21
Коли: п’ятниця, 13 грудня, 22:00-03:00
Facebook

DJ Set & Vinyl Sale у We:Vinyl

We:Vinyl – новий бар і кав’ярня на Саксаганського. Заклад запускає формат DJ Set & Vinyl Sale – коли платівки діджея після сету можна придбати прямо під час заходу. Гратиме білоруський діджей Funkyjaws.

Де: We:Vinyl, вулиця Саксаганського, 27-Г
Коли: п’ятниця, 13 грудня, 19:00-00:00
Facebook

Contrabando Party

У винному барі Contrabando у п’ятницю та суботу влаштовуватимуть вечірки. З їжі та напоїв пропонують вино, устриці та європейську кухню, а дівчат пригощатимуть просекко. За музику відповідає діджей Alex Mur.

Де: Contrabando, вулиця Антоновича 14-А
Коли: п’ятниця, 13 грудня, 19:00; субота, 14 грудня, 19:00;
Facebook

Disco Not Disco у Drunken Monkey

Диско-вечірка у барі Drunken Monkey вже в цю суботу. «П’ять робочих днів пролетіли, мов тиждень, а ви відчували себе, наче білка в колесі? Тоді вам неодмінно до нас. Всім, хто стомився і прагне “на ручки”, кому потрібен ковток чогось свіжого і бадьорого, кому конче необхідно змінити платівку», − кажуть у Drunken Monkey. Треки у стилі диско ставитиме київський діджей Le Max.

Де: Drunken Monkey, вулиця Костянтинівська, 1
Коли: субота, 14 грудня, 20:00-23:00
Facebook

Disco Ritual в Alchemist Bar

В Alchemist Bar діджей-сет зіграє Станіслав Астаков під псевдонімом Pioneerball − електронний продюсер, а ще басист гурту СБПЧ та колишній учасник гурту Tesla Boy. «Музика надприродної краси, абсолютно щира – як сонячне світло, саундтрек дружньої вечері або безчинства язичницьких диско танців», − кажуть у барі. Потанцювати також можна буде під діджей-сет артдиректора бару, діджея Jürgen Shustov.

Де: Alchemist Bar, вулиця Шота Руставелі, 12
Коли: субота, 14 грудня, 21:00-05:00
Facebook

Miura and Kutsarsky в Pink Room Speakeasy Bar

Діджеї Miura and Kutsarsky гратимуть cпільний сет у Pink Room Speakeasy Bar. «Нехай світло всередині вас горить завжди. Горить і не гасне. Вона яскрава, як ранкове сонце. Він як спалах блискавки. Красуня і чудовисько за одним діджей-плейсом», − кажуть організатори вечірки.

Де: Pink Room Speakeasy Bar, вулиця Велика Васильківська, 17-А
Коли: субота, 14 грудня, 21:00
Facebook

«Операція Aperitivo» у Milano Torino Vermuteria

Вечірка в італійському барі Milano Torino Vermuteria з аперитивами та музикою. У барі гратимуть діджеї Марія Урсу та Сергій Алєксєєв.

Де: Milano Torino Vermuteria, вулиця Прорізна, 6
Коли: неділя, 15 грудня, 20:00
Facebook

Текст: Ірина Лесишин

Обкладинка: Анна Бобирєва