Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Це найбільш популярні алкогольні напої барменів: рейтинг Drinks International

Рейтинги найбільш популярних міцних алкогольних напоїв світу опублікував журнал Drinks International. Barout збирає головну інформацію зі щорічного звіту.

Джин

  1. Tanqueray;
  2. Beefeater;
  3. Hendrick’s;
  4. Bombay Sapphire;
  5. Monkey 47;

6. Botanist;

7. Citadelle;

8. Fords;

9. Roku;

10. Four Pillars;

Чільне місце посів виробник Tanqueray – уже восьмий рік поспіль. Британську дистилерію назвали найбільш популярним напоєм у категорії чверть респондентів із понад сотні найкращих барів світу, дві третини опитаних включили Tanqueray у чільну трійку.

Утім, досить близько до першого місця підійшов Beefeater. Протягом останніх одинадцяти років саме Beefeater є головним конкурентом Tanqueray у сегменті, кажуть у Drinks International.

Третє місце – у шотландського виробника Hendrick’s Gin. «Це не найбільш поширений джин, але його часто називають як одного з трьох найбільш популярних джинів у барі», – пояснюють укладачі рейтингу. Також у провідній четвірці Bombay Sapphire. Усі чотири лідери рейтингу продають щороку понад мільйон 9-літрових упаковок джину.

Детальніше про звіт – у новині Barout.

Ром

  1. Bacardi;
  2. Havana Club;
  3. Plantation;
  4. Appleton;
  5. Ron Zacapa;

6. Diplomatico;

7. Angostura;

8. Mount Gay;

9. El Dorado;

10. Goslings;

Перше місце посів Bacardi, виробника назвали лідером майже чверть респондентів із понад сотні найкращих барів світу. У половини всіх опитаних Bacardi входив у чільну трійку. Зокрема, перевагу Bacardi в категорії пов’язують із успішним запуском лінії рому Cuatro.

Друге місце і 20% прихильників, що поставили його на перше місце, має Havana Club. Понад третина опитаних включила кубинський ром у топ-3.

До провідної десятки також увійшли роми з Ямайки (Appleton), Гватемали (Ron Zacapa), Венесуели (Diplomatico), Тринідаду і Тобаго (Angostura), Барбадосу (Mount Gay), Бермудських островів (Goslings) і Гаяни (El Dorado).

Детальніше про звіт – у новині Barout.

Шотландське віскі

  1. Johnnie Walker;
  2. Laphroaig;
  3. Macallan;
  4. Talisker;
  5. Dewar’s;

6. Chivas Regal;

7. Glenfiddich;

8. Ardbeg;

9. Balvenie

10. Lagavulin;

Очолив рейтинг бренд Johnnie Walker, що належить Diageo – виробник зберігав першу позицію у десяти з останніх одинадцяти років. Найбільш популярним шотландським віскі у своєму барі його назвали близько чверті всіх опитаних Drinks International. Ще третина включила Johnnie Walker у топ-трійку.

Сім із десяти брендів у чільній десятці – односолодове віскі. Чотири з десяти – торф’яні віскі. Найбільшу динаміку в рейтингу продемонстрував виробник Chivas Regal, що піднявся на шосту позицію після невдалих показників 2018 року.

Водночас рейтинг найбільш трендових віскі очолив Macallan. Також до паралельного списку війшли Monkey Shoulder, Compass Box і Springbank.

Детальніше про звіт – у новині Barout.

Текіла

  1. Don Julio;
  2. Patron;
  3. Olmeca Altos;
  4. Jose Cuervo;
  5. Ocho;

6. Herradural;

7. Calle 23;

8. El Jimador;

9. Tapatia;

10. Fontaleza;

Очолив рейтинг ще один представник Diageo, бренд Don Julio – цей вид текіли назвали найбільш популярним у 20% усіх барів-учасників опитування. «Необмежені можливості дистрибуції Diageo та позиція Don Julio у лінійці Diageo Reserve надають цій текілі визнання у барному світі», – коментують упорядники рейтингу.

Другу позицію у рейтингу посів виробник Patron, який у 2018 році став частиною портфоліо брендів Bacardi. Третя сходинка – в Olmeca Altos. Водночас Jose Cuervo, у порівнянні з рейтингом 2018 року, посунув на п’яте місце Ocho.

У свою чергу, до паралельно рейтингу трендових брендів Drinks International включили Patron, Don Julio, Ocho та Fortaleza. Також до цього списку увійшов бренд Casamigos, який Diageo придбав в актора Джорджа Клуні.

Детальніше про звіт – у новині Barout.

Горілка

  1. Ketel One;
  2. Grey Goose;
  3. Absolut;
  4. Belvedere;
  5. Tito’s;

6. Stolichnaya;

7. Wyborowa;

8. Russian Standard;

9. Ciroc;

10. Skyy;

Ще один бренд Diageo – лідер у сегменті горілки. Брендом номер один у своєму барі Ketel One назвали 32% опитаних виданням барменів. Голландська горілка від родини Нолет залишається вибором професіоналів, зокрема, завдяки проявам у конкурсі бартендерів World Class від Diageo, пояснюють упорядники рейтингу.

«Як один із брендів Diageo Reserve, Ketel One отримує чимало уваги через конкурс World Class. До прикладу, в 2019 році один із раундів глобального фіналу турніру провели на дистилерії Ketel One в Нідерландах. Це робить бренд відомим для барменів, а від них передається і споживачам», – пишуть Drinks International.

Головною несподіванкою звіту в цій категорії стала перша поява бренду горілки Tito’s Handmade Vodka зі штату Техас – причому одразу на п’ятій позиції. Редактори стверджують, що бармени цінують виробника за крафтовий підхід. Через Tito’s уперше за понад десять років Smirnoff не очолив рейтинг найбільш популярного міцного алкоголю за підсумками року в США.

Друге місце в рейтингу – Grey Goose французького виробництва від Bacardi. У свою чергу, в чільну трійку піднявся виробник Absolut від Pernod Ricard, потіснивши з третьої позиції Belvedere.

Детальніше про звіт – у новині Barout.

Коньяк

  1. Hennessy;
  2. Remy Martin;
  3. Martell;
  4. Courvoisier;
  5. Pierre Ferrand;

6. Camus;

7. Hine;

8. Merlet;

9. Paul Beau;

10. ABK6;

Hennessy 11 років поспіль очолює рейтинг найпопулярнішого коньяку в світі. Це єдиний бренд в історії рейтингу журналу, який незмінно очолює список. Щороку Hennessy продає понад 7 мільйонів 9-літрових упаковок коньяку, це 40% всієї категорії і майже втричі більше, ніж найближчий конкурент.

«Хоча барний світ зазвичай надає перевагу меншим і більш крафтовим брендам, ніхто не може уникнути всюдисущого Hennessy», – коментують упорядники рейтингу. У трьох чвертях опитаних Drinks International барів Hennessy входить у топ-3 коньяків.

17% барів обрали Remy Martin, близько до нього підійшов бренд Martell. У свою чергу, Pierre Ferrand спустився на п’яту позицію.

Детальніше про звіт – у новині Barout.

Бренді

  1. Torres;
  2. Metaxa;
  3. Cardenal Mendoza;
  4. Carlos I;
  5. Fundador;

Мескаль

  1. Del Maguey;
  2. Montelobos;
  3. Alipus;
  4. Ilegal;
  5. Bruxo;

Ірландське віскі

  1. Jameson;
  2. Bushmills;
  3. Rebreast;
  4. Tilling;
  5. Tullamore;
  6. Green Spot;
  7. Roe & Co;
  8. The Dead Rabbit;
  9. Connemara;
  10. Powers;

Піско

  1. Barsol;
  2. Macchu;
  3. Pisco Porton;
  4. Demonio de los Andes;
  5. Capel;
  6. El Gobernador;
  7. Waqar;
  8. Aba;
  9. Campo de Encanto;
  10. La Diablada;

У категорії піско чилійські виробники дедалі більше нав’язують конкуренцію Перу, але перуанський бренд Barsol зберігає лідерство у категорії. Очевидним лідером у сегменті ірландського віскі залишається Jameson, який відповідає за 2/3 об’єму категорії. У свою чергу, в сегменті мескалю бренд Del Maguey продовжує рости через дистрибуційні канали Pernod Ricard, а в новій категорії бренді, цьогоріч уперше відділеній від коньяку, лідерство здобув каталонський виробник Torres.


  • Упорядники Drinks International кажуть, що їх метою є показати стан ринку і його динаміку за рік, а не дослідити точну кількість проданих коктейлів.
  • При підготовці рейтингу використали інформацію, надану понад сотнею барів по всьому світу. Критерієм додання бару до списку були «перемоги чи номінації на міжнародних конкурсах». Зокрема, це учасники списків The 50 World’s Best Bars і Spirited Awards, регіональних конкурсів, а також рейтингу міжнародних версій журналу Time Out.

Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру