Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Де пити в Парижі. 5 барів у столиці Франції

Barout починає гід барами закордонних міст зі списку найкращих барів Парижа. Складає гід на наше прохання Марина Коломієць, представниця київського бару Parovoz Speak Easy. Раніше ми розповідали про бари, які не варто пропустити у столиці Хорватії Загребі.

 

Little Red Door

Little Red Door посідає 33 місце у списку The World’s 50 Best Bars 2018. Так, згідно з назвою, вхід до закладу справді через маленькі червоні двері. У барі дуже гостинні бармени, одягнені у фартухи із зображенням тварин.

 

У 2018 році книга-меню називалась «Меню загальнолюдських цінностей». Ця ідея виникла завдяки Теорії загальних цінностей людини Шварца – це 10 цінностей, які людина відчула хоча б раз у житті. Відповідно до них у барі підібрали 10 коктейлей, які їм відповідають. 

 

У квітні цього року Little Red Door запустили нове меню, на яке барменів надихнула мова – “A way with Words”. Назви коктейлів відповідають словам, які не мають точного перекладу. Наприклад, Na’eeman – арабське слово, що означає «відчувати себе самовіддано»; «непорочність та чистота». Тому коктейль легкий і квітковий, подається в керамічній посуді і гарнірується сезонними квітами. 


Лайфхак: радимо приходити до 21:00, щоб не стояти у черзі.

Адреса: 60 rue Charlot
Facebook

Harry's New York Bar

Harry’s New York Bar – невеликий затишний бар у центрі Парижа. Це історичне місце, воно працює з 1911 року. Кажуть, що заклад відвідували Ернест Гемінґвей, Коко Шанель та інші відомі мешканці Парижа. 

Окрім того, Harry’s відомий тим, що у 1921 році тут придумали «Криваву Мері». Бармен просто вирішив поекспериментувати і змішав горілку з томатним соком, йдеться в легенді.

У цьому місці бармени приготують «справжні» та «правильні» коктейлі без зайвих деталей.

Адреса: 5 rue Daunou
Facebook

Baton Rouge Pigalle

Baton Rouge Pigalle – бар у стилі Нью-Орлеана. Від кількості деталей в інтер’єрі розбігаються очі. Клітки, сітки, написи, іграшки, черепи, прапори – у цьому впізнається еклектика американського Півдня.

Окрім того, часто можна зустріти власника за стійкою, який працює барменом, від цього відчувається атмосфера домашнього затишку.

Меню оформили на клаптику шкіри. Цікаво, що лушпиння арахісу прийнято викидати не в тарілку, а на підлогу.

Адреса: 2 rue Notre Dame de Lorette
Facebook

Copper Bay Paris

Copper Bay Paris розташований на одній із тусовочних вулиць Парижа. Морський інтер’єр і декор надають відчуття відпустки. Це стильне місце з мідною барною стійкою, за якою працюють привітні та доброзичливі бармени. Тут можна відпочити та насолодитися аперитивними коктейлями і закусками.

Адреса: 5 Rue Bouchardon
Facebook

Candelaria

Candelaria посідає 42 місце у списку The World’s 50 Best Bars 2018. Щоб потрапити у бар, треба поспілкуватися з охоронцем. Спочатку ви опиняєтесь в дуже маленькому мексиканському кафе, а там вже вхід до самої Candelaria.

Бар спеціалізується на агавових спиртах. У закладі цінують не лише смак, а й відповідальне споживання. Стежать за екологічністю – уникають використання соломинок та серветок, які не розкладаються, а також зменшують кількість друкованих меню тощо. Окрім того, бар забезпечує гендерну рівність в команді: 50% жінок та 50% чоловіків.

Адреса: 52 rue de Saintonge
Facebook

 

 

Фото: Марина Коломієць, Little Red Door, Harry’s New York Bar, Baton Rouge Pigalle, Copper Bay Paris, Candelaria