Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Джин і дах ЦУМу: що робити в п’ятницю та суботу

Barout розповідає, як провести вечір п’ятниці і вихідні – зібрали головні барні події та вечірки міста.

Вечірка-відкриття Gin Bar Kyiv

У закладі Gimlet на розі Жилянської та Антоновича оновлюють формат: тепер удень тут працює повноцінне меню, а ввечері починає роботу бар із джином і холодними закусками Gin Bar Kyiv. «Із часом ми зрозуміли, що нам потрібно більше простору для розвитку. Тепер Gimlet працює з 11:00 до 20:00 з широким кухонним меню, Gin Bar Kyiv – з 20:00 і до ночі з широким барним меню», – розповідають у барі. Відсвяткують запуск нового формату вечіркою з діджеями Рустамом Бабаєвим і Sunrise_Groove. 

Де: вулиця Антоновича, 37/13

Коли: 21:00
Подія на Facebook

Вечірка у новому барі на даху ЦУМу

Новий бар на восьмому поверсі Центрального універмагу Eden відкривають серією вечірок під слоганом: «Усі ми брати і сестри». «Адже одна з головних місій Eden – створити місце сили, яке стане провідником у світ дружби, любові та свободи», – кажуть у закладі на Хрещатику.

Коли:
 п’ятниця, 12 липня, 17:00-00:00

Де: Eden Bar & Rooftop, ЦУМ, вулиця Хрещатик, 38
Скільки: 200 грн

Подія на Facebook

Дегустація вина у міському кафе «Вино і люди»

Гастрономічну дегустацію вина уже вдев’яте проведуть у міському кафе «Вино і люди» на Печерську. Разом із закладом проводить захід сомельє Wine Bureau Петро Хорунжий. У пропозиції – чотири вина та чотири страви, які їм пасують. Наприклад, до рислінга Dr. Loosen подаватимуть теплий салат із язиком-сувід, а до португальського вина – брауні з карамельним топінгом.

Коли: субота, 13 липня, 17:00-19:00

Де: «Вино і люди», вулиця Гусовського, 11/11
Скільки: 450 грн 

Подія на Facebook

Італійська коктейльна вечірка в 11 Mirrors

Заклад 11 Mirrors Rooftop Restaurant & Bar запрошує на коктейльну вечірку, зірками якої стануть італійські класичні коктейлі Rossini та Bellini. «Хто ж стане лідером серед освіжаючих напоїв цього літа? Чи зможуть італійські коктейльні брати обійти таких легенд, як апероль і мохіто 13 червня запрошуємо вас відповісти на ці питання разом з нами», – кажуть у барі на 11-му поверсі дизайн-готелю 11 Mirrors біля Золотих воріт. Музичний супровід вечору забезпечать діджеї Sivash і Samanto.

Коли: субота, 13 липня, 20:00-02:00
Де: 11 Mirrors, вулиця Хмельницького, 34-А
Подія на Facebook