Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Вермут, херес і вініл: що робити на вихідних

Barout розповідає про головні події в київських барах – зібрали гостьові зміни та вечірки у барах міста.

Гостьова зміна Олексія Котіка в «БарменДиктат»

«БарменДиктат» запрошує на гостьову зміну колишнього бар-менеджера Gimlet і нового бар-менеджера ресторану Tin Tin Олексія Котіка. «Олексій обіцяє вечір у стилі West Coast в окремому приміщенні – буде занурювати, а когось навіть мокати в атмосферу “батьківщини справжнього репу” Гарлем-сіті», – анонсують у барі. Котік пропонуватиме три авторські коктейлі: Gangsta Party, N.W.A. та Blood and Rap. Гест-бартендинг проведуть у залі для курців «БарменДиктат», але в головній залі також можна буде замовити авторські коктейлі. 

Де: «БарменДиктат», вулиця Хрещатик, 44
Коли: четвер, 21 листопада, 21:00
Facebook

Дегустація хересів від goodwine

На дегустацію хересу запрошує goodwine Bar у ЦУМі. «Листопад і кріплені вина наче метч у Тіндері – їх створено одне для одного. Якщо ви ще не маєте планів на 21/11, приходьте відкривати хереси», – розповідають у барі. Пропонуватимуть шість зразків та закуски. 

Де: goodwine Bar, вулиця Хрещатик, 38
Коли: четвер, 21 листопада, 19:00
Скільки: 750 гривень.
Facebook

Wine Battle у ресторані Beef

Бар White Wine Bar у ресторані Beef продовжує серію «винних батлів». Цього разу змагатимуться маркетолог Максим Колесников та засновник імпортера вина Roots Петро Захаров. «У батлі зійдуться два дивовижних оповідачі, двоє хлопців неймовірної харизми», – анонсують у закладі. Учасники батлу запропонують своїх фаворитів у категоріях червоного, білого та ігристого вина, а переможця визначать гості.

Де: Beef, вулиця Шота Руставелі, 11
Коли: четвер, 21 листопада, 19:30-22:30
Скільки: 450 гривень
Facebook

Вінілова вечірка в Gram

Традиційну вінілову вечірку влаштовує бар Gram, який спеціалізується на платівках. «У п’ятницю зустрічаємо міжнародний формат вже улюбленої “Грамотеки”, де смакуватимемо колекційний вініл із найдрайвовіших європейський вечірок», – анонсують в барі від засновників «Хліба». Цього тижня – шведсько-французький колекціонер платівок Магнус Бломквіст. Своєю чергою, в суботу в закладі вмикатиме музику діджей Влад Фісун.

Де: Gram, вулиця Січових Стрільців, 21
Коли: п’ятниця, 22 листопада, 22:00
Facebook

Historical Vermouth Cocktails Night у Milano Torino Vermuteria

Вечір історичних коктейлів на основі вермуту влаштовують у першій українській вермутерії Milano Torino Vermuteria. «Ми представимо чотири вишукані способи пити вермут з кінця ХІХ століття, ретельні реконструкції та цікаві прочитання старовинних коктейлів для різних історично-орієнтованих проєктів Павла Янченка (Science of Drink) у виконанні маестро Юрія Зозулі (Parovoz Speak Easy)», – розповідають у вермутерії. 

Де: Milano Torino Vermuteria, вулиця Прорізна, 6
Коли: субота, 23 листопада, 20:00
Facebook

Обкладинка: Євген Карєв