Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Новий бар. Готель «Брик» з руфтоп-баром і рестораном в Одесі

Готельний комплекс «Брик» почав роботу в Одесі на провулку Маяковського в центрі міста. П’ятиповерховий комплекс об’єднує власне готель, руфтоп бар «Закат» і ресторан. 

«В Одесі достатньо застарілих готелів з кімнатами в класичному стилі з ліпниною й золотом. Ми хотіли відійти від стандартного уявлення про готель і створити сучасний молодіжний простір зі своєю тусовкою. На першому поверсі в нас працює кайфовий ресторан, розрахований на гостей і мешканців міста», – розповідає The Village Україна керівний партнер «Брик» Дмитро Ананьєв, який також керує кав’ярнею «Тишина» й рестораном мексиканської кухні El Gastronomo Mucho. Додає, що назву та концепцію заснували на історії Лілі Брік, яку називають «музою російського авангарду». 

blankДетальніше про «Брик» – у матеріалі The Village Україна.

blank
blank
blank
blank

На п’ятому поверсі комплексу працює сезонний бар «Закат». У закладу 35 посадкових місць, контактна барна стійка та діджей-плейс, розповідають в «Брик».

За дизайн та ідею коктейльного меню відповідали Андрій Хміляр та Костянтин Бишляга («Тишина»). Та коктейльну карту створили разом із командою київського Beatnik Bar: Ігор Новосельцев, Євген Смірнов, Нікіта Гусєв і Володимир Лазуренко тимчасово переїхали до Одеси і допомогли запустити «Закат».

«Хлопці розуміли, що заклад у Києві повноцінно відновить роботу не раніше вересня. Тому ми запропонували їм попрацювати влітку в нас. Разом створили барну карту в межах обраної концепції», – розповідає Ананьєв. До команди «Закат» тимчасово приєдналися всі члени команди Beatnik, окрім Романа Стадника та Дмитра Кирпичка, підтверджує Barout Стадник. Beatnik відновив роботу в Києві наприкінці червня після скасування обмежувальних заходів карантину. 

blank
blank
blank
blank

Усі коктейлі «Закат» назвали на честь героїв відповідно до легенди комплексу, стилізували під листівки, які гості можуть забирати з собою. На всі коктейлі встановили одну вартість – 220 гривень.

blank
blank

blank З коктейльної карти:

«Лиля?Осип» – 220 грн

«Одна на двоих» – 220 грн

«Я сам» – 220 грн

«Ночь» – 220 грн

«Иммигрантка» – 220 грн

«1915» – 220 грн

«Барышня и хулиган» – 220 грн

blank

Ресторан на першому поверсі «Брик» починає роботу о 07:00 і працює до 02:00. «Тут можна й поснідати, і пообідати, і повечеряти. Меню вийшло неймовірно крутим», – розповідає Ананьєв. Як бренд-шеф за ресторан відповідає ізраїльський шеф-кухар Олексій Краковський (Adelle, Liberty Diner).

blank
blank

На першому поверсі також передбачили контактну барну стійку, пропонують ті самі позиції з коктейльної карти, що й згори. За технологію бару, як і на руфтопі, відповідав Степан Цуцман (Zabarom). Архітектурний проєкт готелю виконала архітекторка Іно Гетіашівілі (Getino Design), а ресторану і руфтоп-бару – Balbek Bureau архітектора Слави Балбека.

Коли:

07:00–02:00 (ресторан), 07:00–12:00, 16:00–02:00 (руфтоп-бар)

Де:

м. Одеса, провулок Маяковського, 7

Телефон

048 737 33 22

Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка та фото: «Брик»