Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Новому BAROUT виповнюється два роки. Ось поки найкращі наші матеріали

19 червня онлайн-виданню BAROUT про українську барну індустрію та коктейльну культуру виповнюється два роки. 

«Перший український журнал про коктейльну культуру та барну індустрію Barout відновлює роботу у форматі онлайн-видання. Ми впевнені, що ця сфера потребує профільного медіа – і ми зробимо Barout рушієм її розвитку», – анонсували ми відновлення BAROUT у 2019 році. Два роки потому хочемо передусім подякувати читачам за те, що розвиваємо ми галузь разом. 

blank
Команда BAROUT: Андрій Баштовий (видавець), Микола Балабан (видавець), Артем Скапенко (видавець), Ярослав Друзюк (головний редактор), Степан Цуцман (видавець), Марк Лівін (видавець)

До річниці ми вирішили пригадати найкращі тексти BAROUT, які вже встигли випустити – від інтерв’ю з найкрутішими представниками глобальної індустрії барів до розповідей про українську барну спільноту. 


blank Інтерв’ю:

Інтерв’ю було провідним жанром журналу BAROUT, в онлайн-форматі ми також продовжуємо знайомити вас із найкращими представниками культури барів України та світу. 

blank Сальваторе Калабрезе та Пітера Дореллі ми зловили на Athens Bar Show 2019. Запитали фахівців із 80 роками досвіду за баром на двох про те, куди рухається барна культура і яка роль традиції в сучасних барах.

blank В Афінах нам вдалося поспілкуватися і з Філіпом Даффом – засновника Old Duff Genever ми розпитали як людину, яка чи не найкраще знає історію і культуру джину

blank

blank Чинна найкраща бартендерка світу Банні Канг поділилася з нами враженнями одразу після перемоги на конкурсі World Class.

blank Найкращий бармен Європи 2018 року Ремі Саваж у розмові з BAROUT чи не вперше розкрив плани на нові заклади та розповів про рішення залишити Лондон, а ще дав цінні поради молодим бартендерам.

blankЩе одне важливе для BAROUT інтерв’ю – розмова із співзасновниками Cocktails For You Едді Рудзінскасом та Данілом Невскі (раді, що вдалося записати обох до виходу Даніла з проєкту). 

blank

blank Засновник виробника вермутів Mancino Джанкарло Манчіно дав нам перше інтерв’ю після виходу бренду на ринок України, а ще розповів про те, чому Азія стала авангардом сучасної барної культури.

blank Переможець глобального конкурсу барменів Angostura Global Cocktail Challenge, у свою чергу, розповів про шлях бармена на Багамських островав і коктейль-ураган.

blank Окрім того, ми регулярно висвітлюємо співпрацю бренду Hennessy із сучасними художниками в межах серії Very Special: записували інтерв’ю із аргентинцем Феліпе Пантоне та південноафриканкою Faith XLVII, а також спілкувалися з глобальним бренд-амбасадором Hennessy.

blank Українська барна спільнота:

BAROUT прожив із українським барним ком’юніті, певно, найскладніший рік для українського ресторанного бізнесу. У процесі ми намагалися максимально оперативно та зрозуміло висвітлювали головні новини галузі під час пандемії і карантинів, а також розповідали про те, як українські бари і бармени виживають в цей час; як бари запускають програми підтримки та доставку. Одна з найсумніших (але водночас найбільш цінних) публікацій BAROUT – це історія про закриття закладу Lost & Found словами його постійних гостей

blank

Водночас ми продовжуємо вести регулярну щотижневу рубрику «Бармен тижня», у якій знайомимо з найкращими українськими барменами. Окремо виділяємо серію інтерв’ю в різних форматах з усіма українськими переможцями конкурсу World Class: Надіром Кучкаровим, Назаром Макаровим, Анастасією Готою та Андрієм Осипчуком. А також розповідаємо про успіхи українських барменів за кордоном: наприклад, про переможця World Class Israel 2021запуск українським бар-менеджером закладу у Відні та досвіди українського бармена на круїному лайнері під час пандемії та українського сомельє в Китаї

Також ми продовжуємо регулярно висвітлювати відкриття нових барів в Україні, виділяючи не лише Київ, а й інші міста та регіони. А ще стежимо за розвитком барів у спальних районах. Також нещодавно ми опублікували матеріал про фотографа Максима Фесенка, відповідального за найкрасивіші фото з київських барів.

blank Коктейльна культура:

Пріоритетом BAROUT є розвиток відповідального споживання та коктейльної культури в Україні. Висвітлюємо історію та культуру в нашій сфері ми в кількох регулярних рубриках. Серед них – «Історія коктейлю», автором ідеї якої є бартендер Parovoz Speak Easy Микола Халавка. Ми вже розповіли історії Old Fashioned, Negroni, Daiquiri, Manhattan, Pisco Sour, Clover Club, Sazerac, Cosmopolitan, GibsonMargarita та Mint Julep – і зупинятися не збираємося.

А ще незмінний автор рубрики підготував для нас тексти про Сухий закон і його вплив на коктейльну культуру та головні коктейлі на основі віскі.

blank

Водночас ми переконані, що важливою роллю BAROUT є відстеження головних трендів сучасної індустрії барів та ринку міцних напоїв, тож ми запустили рубрику «Експлейнер», у якій пояснюємо терміни на зразок RTD і hard seltzer. З цією ж метою ми розповідаємо і про нішеві алкогольні напої на зразок сотолу, а також просимо крутих українських барменів поділитися улюбленими книгами про коктейлі.


У нас одна мета – розвиток української барної культури. Ми сприймаємо її не у вакуумі, а як невід’ємну частину глобальної барної спільноти. Переконані, нам є і чого повчитися у закордонних колег, і в чому дати їм фору. Дякуємо, що стежите за нами і ділитеся фідбеком, ми разом створюємо спільноту BAROUT. Давайте надалі просувати її вперед!

Автор: Ярослав Друзюк

Обкладинка: Максим Фесенко для BAROUT