Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Промо

Hennessy щороку залучає сучасних художників до серії Very Special. Цьогоріч дизайн створили французькі танцівники Les Twins

Нову лімітовану серію Very Special випустив виробник коньяку Hennessy. Особливістю серії є співпраця із сучасними художниками, з якими щороку створюють новий дизайн Very Special. Дизайн Hennessy Very Special уже готували Феліпе Пантоне, Faith XLVII, Шепард Фейрі, JonOne, Os Gemeos і Futura, а цьогоріч виробник вирішив підійти з іншого боку, залучивши не традиційних художників, а французький дует танцівників і хіп-хоперів Les Twins. BAROUT розпитав Ларрі та Лорана Буржуа з Les Twins про танець і музику, які вони створили для Very Special і як вони використовували для цього технології віртуальної реальності.

Серія Very Special уже зібрала багатьох сучасних художників, але, наскільки я розумію, ви вирішили запропонувати в її межах щось зовсім нове. Чому вам було цікаво доєднатися до серії?

Ларрі: У мене буде відповідь з одного слова: історія. Це неймовірно – бути частиною історії Hennessy та Very Special. І я почуваюся через це дуже особливим. [сміється] 

Лоран: Мене надихає, коли люди самі пишуть свою історію. І так само країни. Наприклад, у Франції є приблизно 9000 років історій, архітектурних пам’яток тощо. А є, приміром, Канада з молодшою історією. Але це означає, що свою історію вона творить прямо зараз. 

Ларрі: Історія Hennessy – це історія кількох століть. Коньяк Hennessy був до нас із вами та буде після нас. Історія бренда дійсно унікальна, і ми були раді доторкнутися до неї. Водночас ми сприймали цю співпрацю з Very Special як можливість показати, що серія може бути й іншою. Ми ніби відчинили двері – і до майже 300 років історії Hennessy, і до чогось нового. 

Лоран: І нам дали можливість змінити речі, які Hennessy ніколи не змінював. Наприклад, ми разом створили музику. Тому ми вклали свої серця в цю співпрацю, ми були дуже раді такій можливості. 

Розкажіть одразу про музику, яку ви створили для серії. Адже ви не лише створили дизайн нового видання Very Special і створили для його супроводу танець, а й написали для нього композицію.

Ларрі: Насправді все було просто: ми хотіли, щоб вона сподобалася людям. Водночас було бажання відійти від комерційного звучання, зробити щось схоже на саундтрек до фільму. І, звісно ж, у стилі Les Twins.

Лоран: Ми хотіли зробити акцент на універсальні мотиви, які стосувалися би кожного. Це пісня про те, що треба не боятися рухатися вперед, не стояти на місці. 

Золото, діаманти, автомобілі та Hennessy – це все було в одному ряду

Лоран: Я обожнюю хіп-хоп як культуру та приділяю багато часу вивченню її історії. Насправді це культура, яка має великі традиції, їх можна простежити ще до початку ХХ століття, як-от дует Nicholas Brothers. Ми з братом постійно намагаємося відкривати для себе щось нове, ми ніколи не припиняємо вчитися, особливо коли йдеться про жанр, із яким ми працюємо. Hennessy дійсно став брендом, який асоціюється з хіп-хопом, оскільки хіп-хоп хотів зображати багате життя, а Hennessy є одним із найбільш дорогих і преміальних напоїв. Золото, діаманти, автомобілі та Hennessy – це все було в одному ряду. 

Ларрі: І я думаю, що це доводить той факт, що Hennessy обрали правильну стратегію – уже кілька століть бренд асоціюється з успіхом. Але це не недосяжний успіх, тобто це те, чого слід прагнути. І, як на мене, добре, що Hennessy має настільки велику платформу, щоб показувати такий приклад.

blank
blank

Це прекрасна відповідь, але я мушу наполягти – чи є у вас окремі референси до Hennessy, які можете пригадати? До прикладу, як у Drake в «One Dance».

Ларрі: Я би не хотів згадувати окремі пісні. У нас із братом своєрідний музичний смак, ми слухаємо багато диких речей. [сміється]

Лоран: Давай так: я згадаю Hennessy у своїй наступній пісні! [сміється] Тому найкращим референсом буде мій трек. [сміється]

А ось і найкраща відповідь! Hennessy, окрім іншого, також є квінтесенційно французьким брендом. Я не применшую заслуги попередніх митців, із якими співпрацювали в серії Very Special, але чи відчуваєте ви, що для вас як для французів ця кампанія є більш особистою?

Лоран: Так, це дійсно дуже важливо. Адже Hennessy – насамперед бренд Франції. Ми нікому його не віддамо, це дуже французький бренд. І це цікава тема для розмови – як окремі бренди мають такі потужні асоціації зі своїми країнами. От що, наприклад, робить якийсь бренд американським чи французьким?

Ларрі: Але, з іншого боку, думаю, багато людей навіть не знають, що Hennessy є французьким брендом. Скажу відверто – я лише нещодавно дізнався, що це французький виробник. Я знав, що коньяк є продуктом Франції, але Hennessy – це назва, яка могла би бути й американською чи британською. 

Лоран: І це також цікавий ф’южн! Але так, ми були дуже раді, що співпрацюємо саме з французькою компанією. 

Ларрі: Так, ми відчували, що це наше місце.

Ми нікому його не віддамо, це дуже французький бренд

blank

Мені сподобався ваш інноваційний підхід до Very Special, можна сказати, що він дає друге дихання серії. Але водночас це принципово новий підхід, тому що ви залучаєте не традиційні різновиди мистецтва, а танець, музику та віртуальну реальність. Який виклик був найбільшим під час підготовки співпраці?

Лоран: Найскладніше було працювати з ним. [показує на брата, сміється]

Ларрі: Найскладніше, певно, було танцювати в костюмах [які могли б фіксувати рухи для моушн-сенсорів]. Ми були напівоголені, ніби в легінсах, я б порівняв їх із презервативами. 

Лоран: Ох, Ларрі… [сміється] Просто ми все-таки не класичні танцівники, ми не звикли до тісних костюмів. 

Ларрі: З костюмами справді було дивно. [сміється]

Лоран: А навколо нас була велика знімальна група, яка знімала нас на свої телефони – ось це було найбільш дивно.

Ми з братом постійно намагаємося відкривати для себе щось нове, ми ніколи не припиняємо вчитися, особливо коли йдеться про жанр, із яким ми працюємо

Ларрі: Але я радий, що на відео врешті ми виглядаємо круто. [сміється]

Лоран: Тому що, коли ми це робили, ми не почували себе крутими. [сміється] 

Ларрі: Ми зазвичай знімаємо всі відео з одного дубля, ми за те, щоб ролик відчувався якомога більш органічним. Але в цьому випадку ми сумнівалися. 

Лоран: І ми такі: «Гаразд, можна ми спробуємо ще раз?» [сміється]

blank
blank
blank

А скільки дублів урешті-решт використали?

Лоран: Небагато, але, оскільки це була зйомка з доповненою реальністю, багато часу займало налаштування кожної сцени. З одного дубля ми зняли відео з екскурсією на виробництві Hennessy, тобі сподобалося?

blank

Так, я якраз подивився його. До речі, коли треба було обрати когось із вас, я обрав тебе [Лоране].

Лоран: А, супер! Дякую тобі дуже, я дуже радий, дійсно дякую тобі. 

Ларрі: Ти ніби приймаєш «Оскар»: «Ще я хочу подякувати своїй мамі…»

Лоран: Ти так кажеш, бо програв. [сміється]

blank
Матеріал підготовлено за підтримки
Статті на цю ж тему