Слово ХРАМ від праслов’янського означає “дім”. Співвласники пояснюють концепт як бажання поєднати місце, де гість перестає відчувати почуття провини, плекає надію та отримує відпущення гріхів, з музикою та коктейлями. Команда поставила за мету перетворити храм релігії в храм гедонізму, відчинивши двері для людей будь-якої релігії, національності, орієнтації, типу, раси, субкультури, віку.
БЛІЦ
— Якими трьома словами можна описати HRAM?
— Гедонізм. Провокація. Eye to details.
— Наскільки провокативною (від 1 до 10) ви вважаєте назву?
— 0. Назва не несе жодної провокації.
— Якби я одягалась спецільно для візиту в HRAM, що б виглядало на мені найдоречніше?
— Називаємо цей дрес-код “well dressed”. Це має бути приємний, охайний та продуманий одяг, що перетворить візит до бару в особливий “вихід у світ”. Дисклеймер: навіть шорти спрацюють, якщо вони — з правильної брючної тканини та доповнені гарним взуття.
У Христа було 12 апостолів, а за запуск HRAM відповідала команда із шести українських рестораторів: cпіввласники коктейльного бару Loggerhead Степан Цуцман та Артем Скапенко, власник м’ясного ресторану Beef Руслан Шибаєв, співзасновники студії YOD Group Володимир Непийвода та Дмитро Бонеско, а також дизайнер Ілля Неправдa.
Київський HRAM не обмежився лише одним баром, тому тут є такі канонічні місця, як:
- Сentrum Bar знаходиться у центрі Храму. Усі вечірки проходитимуть тут. Тут знаходиться перший пересувний бар в Україні, що змінюватиме свою локацію під настрій івентів.
- Smoke bar сповідує більш спокійну та димну атмосферу і буде ідеальним місцем для гостей, які приходять в бар для спілкування та смакування насичених коктейлів з характером.
- Vitrage bar — це простір із вітражем, на якому зображені 7 смертних гріхів в особливій інтерпретації. Кажуть, у цьому барі можна пройти ритуал очищення. Коктейлі, що подаються на цьому барі також пройшли етап переосмислення, оскільки багато з них газифікуються, і отримують зовсім інший смак.


ПИЙ
Класичні та авторські, концептуально газифіковані та спінені, мінімалістичні та з божественним декором — коктейлі HRAM відрізняються у кожному з чотирьох барів.
За розробку коктейльної концепції відповідає Артем Скапенко, а за технологію та ідею першого в Україні пересувного бару – Степан Цуцман, співзасновники LoggerHead Bar.
Винна карта створена шеф-сомелье Goodwine Романом Ремеевим.


ЇЖ
Поруч із обширною коктейльною картою пропонують меню від Руслана Шибаєва та команди ресторану Beef. Обіцяють смачний фінгер фуд, сети, які зручно шерити, основні страви та десерти. Натхненням для меню стали улюблені страви Папи Римського і стіл “Тайної вечері” Леонардо да Вінчі. Кожна страва, яка у меню, не знаходиться там просто так і є результатом щільної коллаборації HRAM та BEEF.


МОЛИСЯ
Молитися у HRAMi кожен може на щось своє. Музичні поціновувачі — на музику у жанрі та атмосфері “госпел”.
Співвласники кажуть: “Госпел дав початок багатьом рок-н-ролщикам та стояв біля витоків кар’єри Елвіса, Бадді Холлі, Міка Джеггера. Госпел переплітається з величезною кількістю інших музичних напрямків і має безумовний метч із найпопулярнішою в наш час музикою – хіп-хоп.

За архітектурні рішення благословення можна надсилати Володимиру Непийводі та Дмитру Бонеско з YOD group. Сміливий дизайн змінювався тричі, щоб створити саме той мікс середньовічного та сучасного. За візуальний брендинг, айдентику та неймінг відповідає Ілля Неправда.
Вітаємо команду закладу з відкриттям та бажаємо безліч атмосферних музично-коктейльних мес та тисяч відданих прихожан!
Hallelujah коктейлям у “храмі” київського гедонізму!