Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Новий бар. ІНШІ. Бар. у Львові

Дисклеймер: Ця стаття смакуватиме ще ліпше, якщо під час прочитання ви гризтимете моркву, соковите яблуко чи попиватимете шпинатно-селеровий смузі 🙂

ХТО ТАКІ «ІНШІ»

Місія бару «Інші» — проамбасадорити використання фермерського локального продукту не тільки в стравах (це вже стається), але й у напоях. На думку «інших» овочі мають набагато ширший потенціал, ніж просто бути інґредієнтами страв та/чи закусками до напитків. Овочі, а також фрукти, ягоди, зелень, різні види грибів можуть бути самими напитками! Так, коктейлі стають для горо́дини простором, де вона може повноцінно солювати, мати головну партію, відкривати нові грані смакового, п’яни́ти, свіжи́ти.

Появі бару передувала така собі «репетиція», коли на початку року вже в існуючому бістро «Інші» організували невеличку попап-кімнатку з неповним графіком, обмеженою кількістю посадкових місць та експериментальними коктейлями. Експериментальне дало позитивний результат, кімнатка стала затісною, бар остаточно відокремився від бістро.

В кінці травня ІНШІ дуже швидко знайшли затишне приміщення центрі міста на вулиці Федорова, 12. І з 15 липня зустрічають гостей у нашому “Інші. Бар”.

Бар має 25 сидячих місць в середині, 16 назовні. Інтер‘єр виконаний в стилі української ферми: натуральні матеріали, багато ручної роботи, багато ферментованих заготовок в залі, які несуть в собі не тільки декоративну місію, а й використовуються в напоях та стравах.

БЛІЦ

— Що ми не знайдемо в ІНШІ бар?

— В «Інші» не знайдеш розливного пива:)

— Якби треба було описати «Інші» бар двома прикметниками, які б вони були?

— Смачний та захоплюючий. А ще фермерський, неочікуваний та дивуючий.


За назвою стоїть ціла команда тих самих «інших», що надихають гостей на гастро-відкриття та надихаються смаками простої, але неймовірно багатогранної їжі.

Євген Клопотенко та Інна Поперешнюк — співласники мережі. Ще є Марія Віндзор, шеф-бармен, та команда барменів з вогнем в очах, яких очолює бар-менеджер Денис Одарчук. Бренд-шеф мережі Микита Силін та шеф-кухар Інші.Бістро та Інші.Бар Ілля Кунтий закохують львівян в українські продукти та страви.  

ФЕРМА

Окрім крутої команди «Інші» мають ще й власну ферму, на якій вирощують різні продукти і використовують їх у напоях та коктейлях. Навесні під Києвом з’явився шматочок землі, де на українських ґрунтах почали вирощувати українську продукцію, виводити нові/маловідомі сорти барабольки-кукурудзки, а також томатів, часнику, пастернаку, огірків, горіхів, перцю… Тут сповідується філософія абсолютної турботи про те, що родиться: знання, де і як воно зростає; розуміння, як люди своїми руками й думкою до цього безпосередньо докладаються.

Ферма та бар працюють в симбіозі, не дорівнюючи одне одному. Бар не є фермою, але дух її однозначно відчувається під час відвідин. Саме ферма робить бар «Інші» — іншим: команді надважлива присутність українського продукту в кожнісінькому коктейлі.

МЕНЮ

«Інші» бар має три категорії в коктейльному меню: меню місяця — сезонні напої, ізідрінки, концептуальне меню присвячене старослов‘янській міфології. Ціни різняться за категоріями, наприклад знаходимо в меню:

«Гречаний мілк панч» (180грн)

«Буряк-горіх» (220грн)

«Дана» (концептуальний коктейль, головний продукт – маринований огірок, на смак як море).

Кухня пропонує смачні закуски до коктейлів:

«Крем з яськи з білими грибами» (165грн)

«Вершкове масло з редисом» (145грн)

«Полтавська яловичина з хлібом» (250грн)

Поки писали статтю та брали інтерв’ю у Марі Віндзор, терміново захотілося гайнути до Львова, на ту саму вулицю Федорова. 

Успіхів «Іншим» та побажання мати багато «своїх» поміж гостей!