Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Крафт із Мексики: в Україні почав працювати дистриб’ютор Uno Mas

Компанія Uno Mas почала працювати в Україні. Спеціалізуються на імпорті крафтових напоїв, також пропонують дистриб’юцію та експорт української продукції, розповідають Barout представники Uno Mas. 

«Ми любимо смачне, красиве і незвичайне. Хочемо, щоб навколо було більше нестандартного і цікавого. Нам важливо, щоб люди замислювалися, що саме вони вживають і навіщо, вміли бачити і вибирати якісний і цікавий продукт. Пропонуємо обрані крафтові напої, де за кожним продуктом є історія, унікальний смак та своя філософія», – кажуть в компанії.

У портфелі Uno Mas насамперед мексиканські бренди: наприклад, мескалі Zunte, Buenbicho, Santa Pedrera та Espiritu Lauro, текіли Riazul та La Dama, лікери Corajito Classico й Xila, а також райсілья Ninfa та сотол і джинтол SEIS14.

Окрім того, Uno Mas співпрацює з українськими виробниками крафтового пива Underwood, Copper Head і «ШО Brewery», виробником сидру Berryland, а також виробником настоянок і наливок «Хані Баджер».

Uno Mas вже почав співпрацю з магазином goodwine, а також низкою барів і ресторанів Києва, Одеси та Харкова. Наразі компанія продовжує залучати партнерів. 

Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка: Uno Mas