Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Kyiv Food Market відкрили на «Арсенальній». Розповідаємо про бари комплексу

Комплекс Kyiv Food Market, що поєднує понад 20 ресторанів, починає роботу біля станції метро «Арсенальна» на вулиці Московській. Серед резидентів – Adelle, Milk Bar, BAO та Bakehouse. Окрім закладів засновників La Famiglia (Vero Vero, Vino e Cucina, Catch) та «Люди Купера» (Cooper Burgers, «Молодость»), у проєкті бере участь кілька барів – з коктейлями, вином, ігристим і крафтовим пивом.

Barout запитує про напої Kyiv Food Market у представника La Famiglia Євгена Динисюка та розповідає про всі бари нового міського проєкту.

Origins

Origins – це коктейльний бар на протилежній від входу частині Kyiv Food Market. «Наголос робимо на класичні коктейлі: і США, і Європа. Власне, тому в назві зробили акцент на Origins – “витоки”, “початок”», – розповідає Barout шеф-бармен Kyiv Food Market Євген Динисюк.

У закладі свідомо зробили ставку на демократичні ціни: класичні коктейлі пропонують від 89 гривень. «Ми хотіли зробити так, щоб було і смачно, і доступно. Хочеться пропустити якомога більше гостей», – пояснює Динисюк.

 • Whisky Sour – 89 грн
 • Bloody Mary Basic – 89 грн
 • Negroni – 90 грн
 • Dry Martini – 90 грн
 • Hemingway Daiquiri – 139 грн
 • Margarita – 139 грн

Окрім того, в Origins пропонують шотландське односолодове віскі – від Dewar’s White Label (89 грн) і Highland Park 10-річної витримки (169 грн) до Aultmore 18-річної витримки (337 грн). Також у карті джин (89-139 грн), ром (87-169 грн), текіла (149-259 грн) і горілка (69-89 грн), а також коньяк (139-217 грн) і бренді (89-249 грн).

Wine Birds

Wine Birds – це винний бар на другому поверсі Kyiv Food Market від La Famiglia. «Це тихий бар із 141 найменуванням вина, 50% із асортименту раніше не були представлені в Києві», – розповідає шеф-бармен Євген Динисюк.

За Wine Birds відповідає фахівець La Famiglia Віталій Ларін. Концепцію бару побудували на моносортах, відійшовши від купажів. Окрім вина, у Wine Birds пропонують вермути.

Oysters & Sparkling

Ще один бар на другому поверсі Kyiv Food Market – Oysters & Sparkling, що спеціалізується на ігристому та устрицях. «У нас є десятки вин, які не знайти не те що в Україні, а й у Європі», – кажуть у закладі від La Famiglia. Устриці пропонують від 39 гривень, а ігристе та каву – від 80 гривень.

 • Martini Brut – 80/350 грн
 • Prosecco Col de Mez Valdobbiadene – 120/550 грн
 • Franciacorta Cuvee 7 – 950 грн
 • Shabo Classic Grande Reserve – 750 грн
 • El Miracle Organic Cava – 120/550 грн
 • L’Authentique Premier Cru – 1400 грн

Varvar

Для шанувальників крафтового пива на Kyiv Food Market працює заклад українського крафтового виробника Varvar. «Для нас крафтова історія – це винятково Varvar. Ми визнаємо його як беззаперечного лідера на ринку. Тому тут міг бути тільки Василь Микулин», – розповідає Алекс Купер.

Пропонують класику Varvar Golden Ale та Milk Stour, а також низку експериментальних видів пива. Ціни – близько 60 гривень за келих.

 • ESbeter – 50 грн
 • Golden Ale – 60 грн
 • Blanche De Blanche – 60 грн
 • Splash – 60 грн
 • Ipanema – 60 грн

– Основний бар Kyiv Food Market прямо напроти входу розділили на дві частини – коктейльний бар Origins на першому поверсі і винний бар Wine Birds на другому. Чому ухвалили таке рішення і як загалом будували концепцію барів?

– У першу чергу ми відштовхувалися від того, що на Kyiv Food Market представлено дуже багато різних видів їжі – від української до паназійської. Тому ми підбирали напої так, щоб вони якомога краще поєднувалися з цими стравами. Після запуску в Origins ми зробимо спеціальну карту фуд-пейрінгу, порадивши, які коктейлі найкраще підходять, наприклад, до меню BAO чи Malva.

Наголос робимо на класичні коктейлі: і США, і Європа. Власне, тому в назві зробили акцент на Origins – «витоки», «початок». Також у нас є унікальна пропозиція – міцні напої, які в Києві можна зустріти лише в нас. Наприклад, це дуже цікаві біттери від Amaro.

– На класичні коктейлі у вас цінники від 89 гривень. Це свідоме рішення – зробити ціни нижчими, ніж середні у Києві?

– Ми пішли на це свідомо. Адже в місті непросто отримати хорошу якість коктейля за доступною ціною. Знайти Aperol Spritz по 70-90 гривень можна, але не факт, що це буде справді смачно. Ми хотіли зробити так, щоб було і смачно, і доступно. Хочеться пропустити якомога більше гостей.

– У карті Origins ви окремо виділяєте слабоалкогольні напої? Це з огляду на загальносвітовий тренд на low ABV?

– Це справді глобальний тренд. Але ми не відстаємо, у цьому йдемо в ногу з Європою. Я впевнений, що ця категорія буде працювати. У ній ми також робили акцент на доповнення до страв – щоб гостю було смачно і зрозуміло.

– На чому робили ставку у винному барі Wine Birds?

– Це тихий бар із 141 найменуванням вина, 50% із асортименту раніше не були представлені в Києві. За Wine Birds відповідає фахівець La Famiglia Віталій Ларін. Концепцію бару він побудував на сортах: це не про купажі, а про моносорти; якщо це «Санджовезе» – то це «Санджовезе».

У свою чергу, в закладі Oysters & Sparkling представлені ігристі вина: просеко, шампанське, франчакорта тощо. Тут також є десятки вин, які не знайти не те що в Україні, а й у Європі. Як і у випадку з Wine Birds, ми ще будемо допрацьовувати винну карту.

Фото та обкладинка: Андрій Баштовий