Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Ladies Night і вечірка 60-х: що робити на вихідних

Barout розповідає, як провести вечори четверга, п’ятниці та вихідних – зібрали головні барні події міста.

Четвер


«БарменДиктат»

«БарменДиктат» кличе на вечірку на честь нового весняного коктейльного меню. У програмі − червоне вино, коктейлі на бурбоні Four Roses від бартендера Дмитра Тесляра, презентація шоту «П’ять троянд» і музика від Jezus Man та Satana Ross. 

Коли: 5 березня, 18:00-03:00
Де: «БарменДиктат», вулиця Хрещатик, 44
Facebook

Wood You Like Bar

Вечірку в стилі 60-х влаштовують у Wood You Like Bar. Упродовж вечора коктейлі готуватимуть Ігор Новосельцев і Дмитро Кірпічок − бармени Beatnik Bar.

Коли: 5 березня, 20:00-00:00
Де: Wood You Like Bar, вулиця Межигірська, 24
Facebook

П’ятниця


Gram

Gram влаштовує вечірку Tasty Sound у цю п’ятницю. «До нас повертаються наші давні амігос, будуть щедро ділитися своїм вмінням готувати музику, яка торкає найпотаємніші куточки вашої душі», − розповідають у барі. Діджей-сети гратимуть резиденти київських клубів Danny Boy та Dj Derbastler.

Коли: 6 березня, 22:00-03:00
Де: Gram, вулиця Січових Стрільців, 21
Facebook

«Хвильовий»

«Хвильовий» запрошує на першу весняну вечірку 2020 року. «Для всіх тих, хто пережив цю спекотну, по-справжньому тропічну київську зиму, і для тих, хто нещодавно повернувся з довготривалих південних подорожей. Цієї п’ятниці поринаємо у світ африканських народних інструментів, острівних звуків, латиноамериканських мелодій і племенних танців», − розповідають у барі. У лайнапі − Macka, Nemo & David та unrealroman.

Коли: 6 березня, 22:00-04:00
Де: «Хвильовий», вулиця Верхній Вал, 18
Facebook

Субота


We.Vinyl

We:Vinyl влаштовує вечірку, де гратиме діджей Mytry. «Буде атмосфера deep-house, тому не полишайте традиції проводити її з келихом коктейлю та веселою компанією.. Як то кажуть, “сон для слабаків”, тому ми плануємо добряче погуляти», − кажуть у барі.

Коли: 7 березня, 20:00
Де: We:Vinyl, вулиця Саксаганського, 27-Г
Facebook

11 Mirrors Rooftop Restaurant & Bar

11 Mirrors Rooftop Restaurant & Bar присвячує перші весняні вихідні жінкам: у п’ятницю та суботу в барі діджей-сети гратимуть діджейки Regina та Vinegreta. З п’ятниці по неділю жінок пригощатимуть келихом ігристого.

Коли: 6 березня, 20:00 та 7 березня, 21:00
Де: 11 Mirrors Rooftop Restaurant & Bar, вулиця Хмельницького, 34-А
Facebook

Неділя


The Cinematographer’s Party

Ladies Night влаштовують у барі The Cinematographer’s Party на Великій Житомирській. Танцювати будуть під сет від діджея Sasha Serf.

Коли: 8 березня, 18:00-02:00
Де: The Cinematographer’s Party, вулиця Велика Житомирська, 44
Facebook

Авторка: Ірина Лесишин