Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Мільйон дерев та очищення річок: як виробники алкоголю доєдналися до Дня Землі

Barout зібрав екологічні ініціативи від алкогольних брендів, які доєдналися до Дня Землі, 22 квітня.

Wyoming Whiskey залучив Гаррісона Форда для підтримки Фонду національних парків

Американська компанія Wyoming Whiskey випустила колекцію віскі The Wide-Open Spaces, натхненну національними парками Вайомінґу. Гроші з її прибутку направлять на підтримку Фонду національних парків.

Креативним директором колекції став актор Гаррісон Форд, відомий роллю Хана Соло у «Зоряних війнах». До колекції увійшли чотири пляшки віскі, а також нове віскі National Parks Limited Edition

На етикетці кожної пляшки зображені пейзажі національних парків – знімки зроблені з літака фотографом Таком Фонтлероєм.

На онлайн-аукціон виставили чотири колекційні пляшки віскі, усі гроші з продажу також спрямують на підтримку Фонду національних парків.

Бренд рому Flor de Cana пообіцяв посадити мільйон дерев

Виробник рому Flor de Cana у День Землі взяв зобов’язання висадити понад мільйон дерев до 2025 року – у партнерстві з екологічною організацією One Tree Planted.

Це продовження щорічної програми відновлення лісів компанії: з 2005 року Flor de Cana вже висадила майже 750 тисяч дерев.

Окрім того, у рамках кампанії Together for a Greener Future виробник рому планує співпрацювати з роздрібними торговцями, барами та ресторанами, щоб залучити екологічно свідомих споживачів і підвищити обізнаність про важливість відновлення лісів.

Виробник Finlandia виділив $30 тисяч на очищення річок

Компанія Finlandia пожертвувала 30 тисяч доларів на очищення річок США – у межах співпраці з фондом Living Lands and Waters до Дня Землі.

Це частина екологічної програми Finlandia, щоб до 2025 року зменшити вплив на довкілля і стати вуглецево нейтральною компанією.

Серед інших екологічних кроків компанії – перехід на «легші» пляшки горілки та програма зі скорочення використання сировини та збільшення матеріалів, які переробляються чи повторно використовуються.

Maker’s Mark створює найбільше сховище американського білого дуба

Виробник бурбону Maker’s Mark разом з університетом Кентуккі створюють «найбільше у світі» сховище американського білого дуба. Це частина плану Maker’s Mark для збереження і дослідження цих дерев.

Для проєкту Maker’s Mark співпрацює з Департаментом лісового господарства та природних ресурсів Великої Британії, щоб зберегти рідкісні види американських дерев.

На фермі Star Hill, де розташоване виробництво Maker’s Mark, зберуть понад 300 різновидів білого дуба з різних куточків США. Тут висаджуватимуть дерева протягом кількох років – першу частину дерев посадили на території 15 квітня.

На фермі дуби вивчатимуть – зокрема їх лікуватимуть від шкідників та допоможуть деревам пережити зміни клімату.


Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка: Wyoming Whiskey