Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Промо

Пропозиція місяця або святкова акція. Як повідомити клієнта про новини закладу та не потрапити в спам?

Працювати в індустрії гостинності під час пандемії COVID-19 – випробування, що постійно вимагає нових рішень і винахідливості. Наприклад, маркетингових активностей, персоналізованого підходу й автоматизації процесів. Вони наразі є головними трендами в індустрії HoReCa. 

Автоматизація маркетингу допоможе впоратися з основними процесами – від комунікації з клієнтами до керування програмами лояльності. Це можна зробити за допомогою нового сервісу на українському ринку – Mindbox. Його першим офіційним партнером стала компанія Up Level.

Barout разом із Mindbox розповідають, як барам, закладам харчування та готелям нагадувати про себе під час свят і повідомляти клієнтів про акційні пропозиції без спаму.

Як зробити розсилку персоналізованою та дати клієнту те, що він хоче

blank

Про те, як не спамити на свята та грамотно вибудовувати комунікації з клієнтами, розповідає Customer success manager Mindbox Ukraine Юлія Смірнова:

1.

Розділіть базу клієнтів на сегменти та надсилайте їм персоналізовані повідомлення

Для цього потрібно, щоби база була в єдиній системі – наприклад, вантажити в централізоване сховище дані клієнта, які пропозиції та послуги дивився в мобільному додатку та в якому каналі відкриває розсилки. Враховувати можна будь-які чинники, від геолокації до марки машини, але найчастіше базу ділять за інтересами та життєвим циклом.

blank

2.

Спілкуйтеся з клієнтом у зручному для нього каналі

Експертка радить використовувати каскадні розсилки, тобто комунікацію кількома каналами, де:

Якщо ви використовуєте платформу клієнтських даних, каскадні розсилки налаштовуються через інтерфейс і без програмістів.

blank

3.

Використовуйте персональні рекомендації

Рекомендації допомагають персоналізувати зміст листа, причому автоматично. Маркетолог готує одну розсилку, а кожен клієнт отримує персональну пропозицію на основі інтересів, історії замовлень і схожості з іншими клієнтами.

Рекомендації також допомагають прицільно спрямовувати трафік, тобто не просто відводити клієнта на сайт або розділ з акціями, а перекидати його відразу в картку продукту/страви/напою/бронювання номеру тощо.

4.

Персоналізуйте сайт, щоби збільшити базу

Щоби збільшити базу завдяки клієнтам, які прийшли за знижками на свята, використовують попапи. Всі, хто не був підписаний на email-розсилки, бачать попап із пропозицією залишити пошту за промокод. При цьому підписники не бачать попап і не відвертаються на нього.

blank

Як будувати комунікацію на основі особистих даних

Сервіс Mindbox допоміг 553 клієнтам вибудувати правильну комунікацію з аудиторією. Серед них: United Colors of Benetton, Cosmopolitan, Burger King, Panasonic, Tefal та інші.

blank

В основі Mindbox – CDP, платформа клієнтських даних. Вона збирає дані про клієнта з онлайну й офлайну в єдиний профіль. Це дозволяє сегментувати потенційних покупців за особистою інформацією, поведінкою чи купівлями та вибудовувати сценарії комунікації,

– каже Business development manager Mindbox Ukraine Стас Кутіщев

Клієнтам відправляють персоналізовані повідомлення в різних форматах – від email до пушів. І все це може робити маркетинг-команда без технічних знань і залучення ІТ-відділу. Робота розробника знадобиться тільки на першому етапі інтеграції. 

blank

Як будувати комунікацію на основі особистих даних

Встановити Mindbox вам допоможе особистий менеджер. Його основне завдання – запустити проєкт якомога швидше та навчити клієнта працювати з платформою, щоб він міг надалі робити це самостійно. У процесі менеджер долучається для розв’язання складних завдань.

У Mindbox відкрите гнучке API. На основі бізнес-завдань клієнта менеджер проєкту з Mindbox збирає технічне завдання, а інтеграцію клієнт здійснює самостійно. Менеджер консультує з архітектури даних і допомагає перекласти їхню структуру в логіку Mindbox, відповідає на запитання та допомагає з тестуванням. 

blank
blank
blank

Mindbox працює за передплатою із щомісячною тарифікацією. Ціна залежить від розміру бази та кількості функціоналу – під’єднаних модулів – які планують використовувати. У договорі також прописана можливість відмовитися від сервісу в будь-який момент без штрафних санкцій. 

Завдяки тому, що міжнародна платформа Mindbox доступна в Україні, місцеві компанії та представництва міжнародних брендів зможуть:

Матеріал підготовлено за підтримки