Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Мистецтво і коктейлі. Talkies Bar запустили концептуальне меню

Нову коктейльну карту запустив заклад Talkies Bar на Подолі. Особливість нового меню – присвята мистецтву. Готувала його команда бару з художницею Євгенією Мірошниченко, яка працює під псевдонімом Chepurna.

«На день народження бару до нас завітала одна надзвичайна дівчина, вона виявилася художницею. Якимось чином ми відчули, що повинні зробити для цього світу щось спільне», – розповідає бар-менеджер Talkies Bar Валерій Пронькін. Таким чином створили меню з 12 коктейлів, 12 картин і 12 музичних композицій. 

«Меню присвячене мистецтву, передусім музиці. Переплетіння всього прекрасного, що придумало людство, створює єдиний цілісний концепт. Кожен коктейль пов’язаний з мелодією, виконавцем та його власною історією. А кожна картина пов’язана з напоєм», – пояснює Пронькін. Додає: серія композицій надихнула команду бару на створення нових коктейлів, а художниця написала картини після того, як почула історії та скуштувала напої. 

Коктейль Melody of the Soul (два види коньяку, мандариновий лікер, кордіал з квітів душиці, журавлиновий біттер)

Наприклад, бар-менеджер Пронькін створив коктейль Melody of the Soul, натхненний постаттю творця саксофона Антуана Сакса. «Два види витриманого коньяка, мандарин, журавлина. А в навушниках грає видатний саксофоніст Сонні Роллінс», – розповідає автор напою. На картині художниця Chepurna зобразила саксофон: «Я зобразила його не повністю, він летить, як нескінченність. Як і музика – вона вічна».

Коктейль Mama Said (бурбон, настояний на вівсяному печиві, медовий лікер, ванільний сироп, сауер-мікс, яєчний білок)

Бартендер Максим Баштовенко приготував коктейль Mama Said. «Максим неймовірний фанат гурту Metallica. Він пройнявся цією піснею, прослухавши її кілька десятків разів. Це історія про складну долю хлопчика, який намагається знайти свій життєвий шлях без допомоги найріднішої людини, матері», – розповідають в Talkies. На картині, у свою чергу, художниця зобразила склянку молока. У смаку коктейлю відповідно виділяють вівсяне печиво та ваніль. 

Коктейлі з нового меню ввели в Talkies Bar 18 листопада, вартість кожного – 200 гривень.

Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка та фото: Talkies Bar