Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Negroni випередив Old Fashioned: рейтинг найпопулярніших коктейлів світу 2021 року від Drinks International

Традиційний рейтинг найбільш популярних класичних коктейлів світу оприлюднив міжнародний журнал про індустрію алкогольних напоїв Drinks International.

Головна особливість списку за 2021 рік – Negroni вийшов на першу позицію, посунувши з лідерської позиції Old Fashioned, який очолював рейтинг упродовж семи років. У попередніх семи рейтингах класичних коктейлів від DI Negroni сім разів посідав друге місце.

На третє місце піднявся коктейль Dry Martini, який посунув з цієї позиції Daiquiri. Класичний коктейль на основі рому спустився на п’яте місце, пропустивши вперед і Margarita. Ще кілька коктейлів, які за рік покращили своє становище в списку: Aperol Spritz і Mojito. Восьме місце зберіг Manhattan.

Рейтинг 2021 року:

1. Negroni

2. Old Fashioned

3. Dry Martini

4. Margarita

5. Daiquiri

6. Aperol Spritz

7. Espresso Martini

8. Manhattan

9. Mojito 

10. Whisky Sour

Рейтинг 2020 року:

1. Old Fashioned

2. Negroni

3. Daiquiri

4. Dry Martini

5. Margarita

6. Espresso Martini

7. Whisky Sour

8. Manhattan

9. Aperol Spritz

10. Mojito

Повний список можна переглянути в журналі Drinks International за посиланням.

Для підготовки рейтингу використали інформацію, надану понад сотнею барів по всьому світу. Критерієм додання бару до списку для Drinks International були «перемоги чи номінації на міжнародних конкурсах». Зокрема, це учасники списків The 50 World’s Best Bars і Spirited Awards, регіональних конкурсів, а також рейтингу міжнародних версій журналу Time Out. Українські бари у рейтингу представлені не були.Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини й тексти про барну культуру

Обкладинка: BAROUT